Skocz do zawartości

[Odrzucone] Redaktor/podania/chatbox - propozycja

 Udostępnij


ThE_EnD

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: (zmiana/modyfikacja istniejącej rzeczy/nowa rzecz) Propozycje, zmiany. 
Treść: (co chcesz zaproponować) A więc tak pierwsza moja propozycja jest, związana z Redakcja a chodzi szczególnie o to, żeby dodać Rangę redaktor, no nie oszukujmy się przydałaby, się taka ranga naprawdę, są osoby które zapewne chcieliby mieć takową rangę na forum i wywiązywać się ze swoich obowiązków, jeżeli takowa ranga została, by dodana to, co myślicie, żeby dodać coś takiego jak Ciekawostki, Newsy ze świata, Gazetki, Co prawda zdaje sobie z ego sprawę, że jest to dla redaktorów czasochłonne i wymagające, ale z drugiej strony na forum byłyby posty, w których każdy mógł, by się udzielać.

Kolejną propozycją jest dodanie do regulaminu forum, że „podanie można składać co 14 dni” myślę, że byłoby to dobre z tego powodu, że forum nie byłoby zaśmiecanie samymi podaniami o „Admina, Majora, Moderatora itd.” co 1 dzień oraz takowa osoba będzie miała czas po odrzuconym podaniu postarać się bardziej o stanowisko.

Następną moja propozycja jest dodanie do Regulaminu „Chatbox” Punkt 6, w którym byłoby jasno i wyraźnie napisane, że ChatBox nie jest do wyjaśniania spraw Banów/Warnów czy też skarg są do tego odpowiednie działy, do których wystarczy napisać i po prostu czekać. Jeżeli chodzi, o Chatbox również, dodałbym punkt 7, w którym napisane by było, że Wklejanie Linków do podań proszenie o ub. jest zabronione (wystarczy napisać temat i po prostu czekać na odpowiedź) 

 

  • Lubię to! 1
Poprawiam nazwę tematu.

Przez PiKe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor juz był i się nie sprawdził, nikt praktycznie nie złożył podania, ranga była martwa i została niedawno usunięta, nie pamiętam dokładnie kiedy. Dział cały czas istnieje i raz na jakis czas coś tam się ruszy, jakis wywiad, q&a, pytanie dnia czy ciekawostka dnia. Mogłoby to wyglądać inaczej i być bardziej żywe ale najzwyczajniej nie ma osób, które by chciały się tym zająć i to rzeczywiście robiły.

 

Teoretycznie mógłbym być za ale zostanę raczej przy tym, ze podania można składać co ile się chce i kiedy sie chce. Jeżeli nie jest sie głupim, sprawdzi podstawowe wymagania i je spełni to nie jest trudno awansować na admina.

Nawiasem wspomnę o różnych sytuacjach losowych, ktore czasami sie przytrafiaja przy podaniach i blokada na 2tyg mogłaby być uciążliwa.

Co do wyższych rang trzeba się postarać i dać coś z siebie ale nic nie jest niemożliwe. Natomiast jeżeli ktoś jest przysłowiowym głupkiem i składa co chwilę roznego rodzaju podania nie spełniając wymagań, nie zastosuje sie w ani jednym z nich chociaż do podstawowych zasad poprawnej pisowni to czego oczekiwać od takiej osoby? Działa tylko na swoją niekorzyść i to widać czarno na białym po reakcjach ludzi. No i ofc na koniec chcialbym wypunktować, ze nowi admini i podania to decyzje m@/o@, czasami potrzebuja adminow na teraz a czasami podanie polezy, tyle powiem w tym temacie.

 

Co do chatboxu to czasami niektórzy nie maja czasu przegladac tematów ale maja czas chwile popisac. Jezeli ktos zauwazy, ze jest jakas sprawa zwiazana z jego serwerem albo z obowiazkami, które pełni to odsyla do danego działu aby osoba, ktora zwraca sie z problemem rozpisala ocb i mozna bylo potem na spokojnie go rozwiazac. 

Jezeli chodzi o wysylanie linkow na cb, no cóż, jezeli ktoś wysyla linki do podan to dziala tylko na swoja niekorzyść, a jezeli chodzi o ub or sth to ja to rozumiem przez staranie sie o to aby móc grać, jezeli dana osoba napisala temat a nie ma odzewu to jest to normalne, ze sie przypomina i walczy o swoje na cb. 

 

Nothing to change in my opinion.

 

 

Nie wiem czy dobrze to wszystko ująłem w słowa ale mam ciężką noc za soba, believe me :pepeLaugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do redaktora był, i zaufaj mi nie chciałbyś nim być.

A co do podania na 14 dni, zamiast tego po prostu niektóre osoby typu Mateusz powinny dostać taką kare, że podanie raz na tydzień xD.

A CB jest od takich aferek, więc również na nie.

Edytowane przez Matysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na nie, redaktor był i nikt nim nie chciał zostać, zasad na CB nie ma co dodawać, bo nie ma spamu z tymi UB, a te podania co 14 dni to też bezsens, jak ktoś będzie spamował i jego podania będą ciągle [ODRZUCONE]. No to dostaje Warna za spam podaniami, jeżeli jednak jak u @ Mat3uszte podania są przyjmowane to nie ma sensu go karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności