Skocz do zawartości
Bali

[Przyjęta] [Propozycja] Postawienie serwera od nowa

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Postawienie serwera od nowa
Treść: Moją propozycją jest, aby postawić serwer na nowo (od zera). Po ostatniej przerwie technicznej, której celem było, m.in. dodanie nowych map oraz naprawienie replay bota (wciąż niedziałającego) serwer zaczął świecić pustkami. Według mnie należy usunąć wszystkie pluginy smoda oraz wgranie ich na nowo. Następnie dodanie map, które są między innymi w propozycjach oraz aktualnie na serwerze. Łączy się z tym zresetowanie wszystkich czasów oraz rang. Chciałbym, aby ten serwer działał tak jak należy bez żadnych bugów, niedziałających rękawiczek, "niezzonowanych" map, które zalegają na serwerze oraz niedziałający replay bot. Oczywiście jeśli propozycja zostanie przyjęta jestem chętny do pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie całkowicie server odżyje od nowa
być może dużo ludzi z innych serverów przyjdzie by zbijać czasy 
jak najbardziej na tak super pomysł ! :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie ma co stawiać od nowa, jak chodzi Ci dodatkowo o nową maszynę to serwer będzie świecił jeszcze większymi pustkami niż obecnie. Nic nie należy stawiać od nowa, tylko naprawić, w tym między innymi odnośnie tych rękawiczek wywalić plugin na rękawiczki albo ogarnąć nowy domyślny model, aby się nie bugowały. @ easyy

Nie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niee :/

3 godziny temu, Bali napisał:

głównie chodzi mi o reselekcję pluginów. Może źle to ująłem, aczkolwiek główną rzeczą, która jest do zmiany jest sam plugin cksurf. Należy pousuwać niepotrzebne/bezsensowne pluginy oraz wgrać nowe działające prawidłowo.

Oooo no i to mi się już bardziej podoba, szmidt wspominał o takim pomyśle. Może to pomoże odżywić serwer.

Zmieniam na TAK!

Dodane przez SchMidT,

Lącze 2 posty w jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ raveNgłównie chodzi mi o reselekcję pluginów. Może źle to ująłem, aczkolwiek główną rzeczą, która jest do zmiany jest sam plugin cksurf. Należy pousuwać niepotrzebne/bezsensowne pluginy oraz wgrać nowe działające prawidłowo.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczniemy z @ easyyrobić rework od początku sierpnia.

Propozycja została przyjęta.
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.