Skocz do zawartości

[Przyjęta]Skarga na admina drv1

 Udostępnij


T0M3K

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: T0M3K
Nick oskarżonego: ENAPOKAZ

Opis sytuacji: Dostałem bana za kampienie gdy nie kampiłem tylko po prostu tam podleciałem, nie  mówiąc o tym że admin nie stosuje się do taryfikatora i banuje za kampienie na 120 minut.

Dowody: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:207263253&advType=steamid&Submit + deathrun_icyslide_1(chyba)   godz 15:37: - 15:40

Edytowane przez T0M3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? HAHAHAA , po 1 demko zweryfikuje po 2 , nie prowokowałem i nie możesz łączyć prowokowania z kampieniem którego nie było przeczytaj taryfikator i regu admina a dopiero później idź na admina, Nie kampiłem tylko podleciałem tam przed tym jak wszedłeś do teleportu, dosłownie 0,5 sec przed tobą a ty nawet nie widziałeś tego ''kampienia'' a banujesz na 120 bo masz taki kaprys. Pozdrawiam i czekam na mocnego warna albo dengu skoro nie stosujesz się do taryfikatora i łączysz 2 powody w 1 łamiąc za razem taryfikator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:55-6:06 TOMEK biega i skacze po pomieszczeniu

6:07 w pomieszczeniu pojawia się ENAPOKAZ
6:08 TOMEK oddaje pierwszy strzał 

9:09 TOMEK zabija gracza ENAPOKAZ

 

według regulaminu @ T0M3K nie złamał żadnego punktu ---> [nie kampił] a to oznacza, że  BAN BYŁ NIESŁUSZNIE NADANY

[nawet, gdyby TOMEK złamał regulamin, to admin powinien dać mu bana maksymalnie na godzinę (gdyż wcześniej nie był za to karany)]

Kampienie - Kick / Ban od 5 minut do 30 minut

 

po sprawdzeniu logów nie dostrzegłem również żadnego prowokowania ze strony TOMKA

 

z ciekawości sprawdziłem source bansa i zauważyłem, że admin nie stosuje się do taryfikatora banów

(za skracanie admin daje bany na 2 godziny, a w taryfikatorze jest max do 1 godziny- w stosunku do osób, które wcześniej nie łamały regulaminu)
Skracanie - Kick / Ban od 5 minut do 1 godziny (Jeśli dany gracz często skraca, Ban do nawet 3 godzin)

 

admina zostawiam rangom wyższym

 


 

 

Edytowane przez SK4N3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż, nie ma ani m@ ani opa na drv1, obawiam się, że skarga będzie oczekiwać dopóki właściciele tego nie wezmą :/

Te ''oczekiwane skargi'' to w sensie że o decyzji co z adminem, jeżeli ktoś może złączyć 2 w 1 i poprawić żeby było logicznie, z góry dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności