Skocz do zawartości

Zmiana skali SM

 Udostępnij


MiczuMily

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Zmiana skali SM
Treść: Zmiana skali SM która jest bardzo długo w niezmienionej formie przez co trafiają się pseudo admini którzy potrafią pisać skrypty/pluginy a nie ogarniają najprostszych zasad na serwerach.

Łączenie umiejętności pisania owych rzeczy, a utrzymaniem porządku na serwerze według mnie jak i myślę wielu osób mija się z celem.

 

ps. Rada jeśli umiecie pisać pluginy to zróbcie jakiś i podeślijcie propozycję a nie chwalicie się tym bo co wam da sm 8/10 jak nie będziecie sobie radzić z "młynem" na serwerze :pepeLove:.  

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Należy ujednolicić skalę SM:

W różnych działach Podania na Admina są podane różne skalę, szczególnie widoczne jest to przy Szybkich Rekrutacjach.

2. Zgadzam się z Miczem, należy dać osobną skalę dla adminów (dotychczasowe 0-4) i osobną skalę dla opiekunów (5-10). Aczkolwiek jak mam być szczery, to nie ma potrzeby na skalę dla opiekunów, jako że nie ma na nich rekrutacji, a majorzy nie otrzymują dostępu do FTP.

3. Proponuję dodać w tematach "Regulamin - Podania na admina" link do poradnika @ SK4N3Rdotyczącego komend admina

https://forum.arenaskilla.pl/topic/7272-komendy-admina-jb-csgo/

Na Tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Tomgra zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności