Skocz do zawartości

[Przyjęte] Podanie Dr v2

 Udostępnij


Carlo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mioder脖子

Wiek: 14 lat (prawie 15)

Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Praktycznie nigdy nie byłem adminem i nigdy nie chciałem nim być, ale jak widzę co się dzieje na serwerze, jaki bałagan panuje, to czuje, że przydałoby się to wszystko ogarnąć. No ale kto ma ogarnąć jak na serwerze admina brak.... Pisze to podanie, bo chciałbym pomóc ogarnąć ten cały bałagan. Chciałbym, żeby w końcu zapanował porządek na serwerze i był to serwer z klasą, ale by móc dokonać tego celu potrzeba administratorów, więc dlatego zgłaszam podanie na to stanowisko z nadzieją że mnie przyjmiecie i ogarnę ten bajzel.

Doświadczenie w adminowaniu: Tak jak wspomniałem wyżej nigdy nie byłem administratorem, jednak kiedyś musi być ten pierwszy raz, więc jeśli to ma kiedyś nastąpić,  niech to będzie teraz. Raczej nie będziecie chcieli przyjąć kogoś z zerowym doświadczeniem, ale jeśli mi się uda to apeluje, że z całych sił będę się starał jak mogę.

jak długo gram w cs'a?: W CS:GO gram już z ponad 4lata z przerwami (posiadam 1650h), jednak nie na tym zaczęło się moje granie w strzelaninki. Jeszcze wcześniej grałem w cs'a  1.6 ponad 2lata.

W których godzinach gram na serwerze?: Na serwerze w ciągu tygodnia spędzam od 30min do 1h w godzinach 15-17. W weekendy na serwerze spędzam od 1h do 3h w godzinach 12-15 lub 21-23

Link GT:  https://www.gametracker.com/player/Mioder脖子/185.73.228.158:30004/ 

Znajomość SM: 3/10 

Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/id/xMioder/ 

Mikrofon: Tak

Kontakt: Steam, Facebook, TeamSpeak, Discord, Skype

Czy przeczytałeś regulamin admina?: Tak

Edytowane przez raveN
popraweczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam).
Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam:  steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot
*Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do dowolnego Właściciela Sieci.

Aplikant został przyjęty na stanowisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności