Skocz do zawartości

Joski

VIP
 • Zawartość

  341
 • Post ratio

  9.22
 • Wpisy

  847
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • System

  Android

Reputacja

106 Profesjonalista

5 obserwujących

O Joski

 • Urodziny 12 Styczeń

Informacje personalne

 • Miejscowość
  Katowice
 • SteamID
  STEAM_0:0:224538472

Ostatnie wizyty

 1. Joski

  Skarga Sabor

  Ale to nie zmienia faktu, że uwierzyłeś graczom na słowo. UBT potwierdziło sprawę po tym jak mi dałeś muta. I potwierdziło sprawę z innej mapy niż mówili gracze.
 2. Joski

  Nie miła osoba :)

  Wtf? Przecież na serwerze masz Admina?
 3. Joski

  Skarga Sabor

  Nick: Joski Nick oskarżonego: Sabor Opis sytuacji: Admin mi dał muta za free XDD dał mi muta po tym jak kilku graczy powiedziało, że na poprzedniej mapie wyzywałem kogoś, a to nie prawda. 2. Nigdy nie wierz na słowo graczom na serwerze. Zawsze bądź świadkiem/miej dowody złamania przez kogoś regulaminu przed nadaniem bana. Serwer: DRv2 Dowody: deathrun_cartoon http://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:224538472&advType=steamid&Submit w sb jest podany czas.
 4. Nick: Joski Nick oskarżonego: JDeshayiere Opis sytuacji: JDeshayiere wszedł na serwer i zaczął puszczać bindy z moją osobom. Jak dla mnie taki gracz nie powinien mieć Admina nigdzie, ani na TS3, ani nie żadnym innym serwerze. Serwer: DRv2 Dowody: deathrun_cartoon 16:37.
 5. Joski

  [Skarga] Diamont

  Byłem na serwerze i potwierdzam sytuacje. Admin był na spectcie a gracze nadużywali mikrofonu bez mutacji zgłosiliśmy to, ale nie było żadnej reakcji z strony Admina. Nagle Admin wrócił i twierdził, że robił sobie jedzenie. Znowu gracze nadużywali mikrofonu bez mutacji jak widać Irelia zgłosił to ja też przez !zglos, lecz Admin wyszedł z serwera.
 6. Nick: Joski Nick oskarżonego: KriS Opis sytuacji: Gracz przez całą mapę mnie wyzywał, obraził mi rodzinę godzina 15:05/6 jakoś. Serwer: DRv2 Dowody: Deathrun_darkwoods godzina 15.
 7. +SM +/-wiek ++aktywność Jak wszedłem wczoraj na serwer to 10 rusków darło japę potrzebny tam jest admin. Na tak.
 8. Joski

  [Odrzucona]Skarga

  http://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=zgloszenia&advSearch=30004&advType=where_banned Jednak nie zgłosiłem nikogo nie wiem czemu xD Do zamknięcia pomyliłem się.
 9. Joski

  [Rozwiązane] Skarga v2

  Pomyliło mi się do zamknięcia. xDD
 10. Joski

  Mój steam

  kto by chcial noname miec w znajomych xD
 11. Joski

  Skarga Kapi.

  Przeciez przez 18 dni masz z 50 minut na serwerze xD
×