Skocz do zawartości
Tomgra

[Odrzucone] Propozycja (GoMod)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Propozycja dotyczy: Powrót GoModa i ekonomii!

Widząc w ostatnich dniach pustki na serwerze, postanowiłem napisać rozległą propozycje, która starała by się to zmienić.

Propozycja jest bardzo kompleksowo wykonana, obejmuje każdy aspekt serwera. Jest ona tak rozległa, że zdecydowałem się ją posegregować, dlatego dla ułatwienia wszystkim, propozycja znajduje się w załączniku Propozycja .

Jeśli będziecie mieli pytania, zastrzeżenia - będę się starał na nie odpowiadać w komentarzach.

GoMod musi, wrócić, bo przyciąga graczy na dłużej, nadaje sens graniu na serwerze (duża część osób jest po prostu A słaba by wbijać topkę, i zdobywanie wymarzonego skina stanowi zachętę do dłuższego grania.

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii, samo tak lub nie nic nie wnosi. Warto również się zapoznać z propozycją, a nie tylko bezmyślnie nabijać posty.

Propozycja.pptx

Edytowane przez Tomgra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała moja propozycja to po prostu modyfikowany GoMod, który był na serwerze przed 1 maja.

Zapomniałem jeszcze dodać, że musi powrócić komenda !przelew.

Dodatkowo, ceny dopplerów są wysokie. Ktoś narzekał, że skiny trzeba resetować co jakiś czas, bo za łatwo je się zbiera dlatego też Dragon Lore miałaby bardzo małe szanse wypadnięcia, a noże są takie drogie, by ciężko się je zdobywało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

jeśli możesz bo ogólnie propka jest fajna ale gomod nie xD

@ raviinmzc

• Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności