Skocz do zawartości

SLOWMO

Użytkownik

Reputacja

21 Ambitny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, więc Ad. 1 Jak sam piszesz jesteś również winny, więc również otrzymałeś karę. Po czasie jednak stwierdzam, że trochę przesadziłem - Kara będzie zmniejszona. Ad. 2 Przyznaje również, że nie słyszałem słów RDRa, bo ledwo co wbiłem i słyszałem tylko Twoje piękne słowa w jego stronę, więc zażalenia możesz składać do w.w Hana. W późniejszym czasie RDR przyznał mi się do tego co powiedział, więc dałem mu dzisiaj karę. Za przesadzonego mute przepraszam, ale Twoje słowa obraziły moje uczucia religijne, więc trochę przesadziłem. Z wyrazami szacunku, SLOWMO
 2. Na Tak +aktywność +zachowanie +ogarnia
 3. Okres próbny ++wiek +aktywność +sm +doświadczenie -za krótko grasz, czasami zdarzają Ci się podstawowe błędy, ale starasz się co szanuje.
 4. Na Tak +wiek +aktywność +sm +kultura
 5. Jak na razie jestem na nie, popraw zachowanie i będzie git. Aktywność masz sm też dobre tylko te twoje zachowanie czasami innych prowokuje przez co dochodzi do chaosu na serwerze.
 6. Okres próbny +sm +kultura +aktywność
 7. SLOWMO

  [Odrzucone]XD

  Wzorowane na demku: 04.05.2021 21:51 jb_hogwarts_fix2-. Inne przykładowe akcje Huberta udowadniające jego postawę z wh. 9.40 start KD 10.08 Hubert wcelowuje się w Antka przez ścianę, po czym go zabija. 10.30 Hubert idealnie nakierowuje celownik przez ścianę w Shizerixa, po czym go zabija 10.40 dziwne wcelowywanie się przez 2 ściany 11.22 kolejna podejrzana akcja Huberta 11.28 perfekcyjne namierzanie na Lezo, po czym go zabija Teraz przechodzimy do kluczowego momentu gdzie żaden inny gracz by nie sprawdził tej miejscówki tak jak nasz podejrzany. 14.10 włączenie setff 14.15 idealne wcelowanie się we mnie przez ścianę 14.24 podejrzane zabójstwo, zaczynające się trafionymi strzałami przez ścianę. (Czas jest podany w minutach.)
 8. SLOWMO

  [Odrzucone]XD

  Śmieszna jest ta sytuacja. Sam się nie raz przyznawałeś, że masz wh. Często dawałeś z dupy info jak żyłeś a zarazem niby na farcie zabijałeś zaczynając skanować przez ścianę. Dowodem są demka z różnych map gdzie mocno odwalałeś z tym wh. Często byłem świadkiem twoich dziwnych sytuacji i tak się zastanawiałem czy już wcześniej nie nadać ci tego bana. Ta ostatnia sytuacja co mnie zabiłeś gdzie wgl mnie nie było widać i byłem w takim miejscu co by nikt nie sprawdził a Ty jakimś cudem zacząłeś mnie skanować i zabiłeś to już kompletnie uświadomiło mnie, że grasz z wh. Po nadaniu ci tego perma społeczność przebywająca na jb ucieszyła się i zaczęli mi mówić, że chcieli pisać skargi na Ciebie to już powinno coś wam mówić, że jak każdy skarży się na danego gracza to jest coś na rzeczy.
 9. Na Tak +ogarnia +były admin +aktywność
 10. Na Tak +wiek +aktywność +kulturalny +ogarnięty
 11. Nick: ❤ SKY ❤ SLOWMO Wiek: 16 lat Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem osobą ogarniętą, nie ma ze mną problemów, gdy przebywam na serwerze. Podczas grania zdarza się, że nie ma admina na serwerze, przez co niektórzy czują się bezkarni i robią patole. Chciałbym pomóc w ogarnięciu tego serwera i żeby ludziom się fajnie i przyjemnie grało. Doświadczenie w adminowaniu: Posiadałem admina na tym serwerze. Jak długo gram w CS:GO?: Około 4 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Różnie, zależy od czasu. Link GT: https://www.gametracker.com/player/[Knife] ❤ SKY ❤ SLOWMO/137.74.7.15:30050/ https://www.gametracker.com/player/[EASY] ❤ SKY ❤ SLOWMO KEYDROP/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 4/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198452355646/ Mikrofon: Tak Mutacja głosu: Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak
 12. Na Tak +nie boi się dawać dużych kar +ogar +aktywny
 13. Na Tak +aktywność +ogarnia +mutacja +doświadczenie Tym razem nie poddawaj się.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności