Skocz do zawartości

Piotrek101

Admin JB

Reputacja

9 Przeciętny

O Piotrek101

 • Inne grupy Użytkownik
 • Urodziny 04.01.2001

Ostatnie wizyty

105 wyświetleń profilu
 1. Jestem na nie . -Zerowa aktywności . -Cwaniactwo
 2. Nick w grze: Piotrek Steam ID: STEAM_1:1:59529396 Link do steam'a: https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/[Ninja] Piotrek/137.74.7.15:30050/
 3. Jestem na nie . Za mało jeszcze grasz , a co za tym idzie interpretujesz regulamin na swój sposób który jest w 99,9% błędny .
 4. Jak najbardziej na tak . Na starym 1.6 JB było coś takiego i dawało to fajny odzew ze strony graczy.
 5. Jestem na nie . Nie kojarzę cię z serwera , jedynie co słyszałem o tobie to nie fajne rzeczy.
 6. Jestem jak najbardziej na tak . Ogarniasz CT .Grzeczna ,miła i pomocna dziewczyna . Tylko trochę cicha Więcej się odzywaj - nie wstydź się
 7. Na nie . !freekill ma dużo przydatnych funkcji oprócz respienia ;)
 8. Nick: [CLIQUE] Piotrek Wiek: Mam 19 lat. Dlaczego ja mam otrzymać admina?: To podanie nie jest moją pierwszą próbą . Ostatnie podania były odrzucane z powodu toksyczności mojej osoby , no i tak jak było wspomniane miałem parę mutów oraz gagów w kwietniu ,które były wypominane mi podczas rekrutacji. Po tej przerwie od ostatniego pisania podania mam nadzieję , że zostało mi to w końcu zapomniane i dlatego piszę podanie. Na serwerze często panuje bałagan.Głównie młodsza grupa wiekowa często nadużywa mikrofonu czy łamie regulamin będąc w CT,co buduje przez to napiętą atmosferę , która nie sprzyja grze. Swoją kandydaturą wiem , że mógłbym pomóc w rozwoju serwera jak i atmosfery na nim panującym. Doświadczenie w adminowaniu: Jedyne doświadczenie w adminowaniu to JB ArenySkilla z 1.6 CS - nie gram na innych serwerach oprócz JB Areny. Jak długo gram w CS:GO?: Gram od 5 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Godziny w których gram są różne. Zależy od czasu wolnego. Najczęściej jest to pora ranna i wieczorna. Link GT: https://www.gametracker.com/player/[Clique] Piotrek/137.74.7.15:30050/ https://www.gametracker.com/player/Piotrek/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 5/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/ Mikrofon: Tak posiadam. Mutacja głosu: Tak. Czy przeczytałem regulamin Admina?: Oczywiście.
 9. Szczerze myślałem nad tym czy oddam głos na tak czy na nie . Mój głos po przemyśleniach to TAK. Ogona byłeś już adminem na tym JB więc masz doświadczenie , a to że ktoś mówi że wyzywales jakiegoś "gówniarza " który pyskował to moim zdaniem nic takiego . Jesteś sobą nie udajesz nikogo.
 10. Jak najbardziej na tak . Fajnie bedzie usłyszeć coś nowego .
 11. Propozycja to: Dodanie do regulaminu zakazu zabijania więźniów przez Guard podczas zabaw ,chyba że zgodę wyrazi warden. Treść: Chodzi o to by do regulaminu dodać pkt. który zakazywał by np. podczas zabaw ujętych w regulaminie zabijania więźniów przez Guard , chyba że Warden wyrazi na to zgodę . Tłumaczę skąd ta propozycja. Moim zdaniem ograniczy to po prostu FK podczas zabaw.
 12. Nick: [CLIQUE] Piotrek Wiek: Mam 19 lat. Dlaczego ja mam otrzymać admina?: To podanie nie jest moją pierwszą próbą . Ostatnie podania były odrzucane z powodu toksyczności mojej osoby , no i tak jak było wspomniane miałem parę mutów oraz gagów w kwietniu ,które były wypominane mi podczas rekrutacji. Po tej przerwie od ostatniego pisania podania mam nadzieję , że zostało mi to w końcu zapomniane i dlatego piszę podanie. Na serwerze często panuje bałagan.Głównie młodsza grupa wiekowa często nadużywa mikrofonu czy łamie regulamin będąc w CT,co buduje przez to napiętą atmosferę , która nie sprzyja grze. Swoją kandydaturą wiem , że mógłbym pomóc w rozwoju serwera jak i atmosfery na nim panującym. Doświadczenie w adminowaniu: Jedyne doświadczenie w adminowaniu to JB ArenySkilla z 1.6 CS - nie gram na innych serwerach oprócz JB Areny. Jak długo gram w CS:GO?: Gram od 5 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Godziny w których gram są różne. Zależy od czasu wolnego. Najczęściej jest to pora ranna i wieczorna. Link GT: https://www.gametracker.com/player/[Clique] Piotrek/137.74.7.15:30050/ https://www.gametracker.com/player/Piotrek/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 5/10 Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/Piotrek101/ Mikrofon: Tak posiadam. Mutacja głosu: Tak. Czy przeczytałem regulamin Admina?: Oczywiście.
 13. Jestem na nie. Byłem skłonny dać tak ,ale to co reprezentujesz sobą ten totalny nieogar , cały czas branie wardena i twierdzenie że jesteś najlepszym prowadzącym to nie to .
 14. Tak jak wspominałem w podaniu. Popatrz najpierw na siebie i oceniaj innych
 15. Kacper proszę cię jakieś takie śmieszne nie prawdziwie komentarze zostaw dla siebie. Nie oceniasz mnie tylko siebie A wracając do twojej wypowiedzi zmuś kogoś by na zabawie wpisał " Killa " bo kacper tak chce
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności