Skocz do zawartości

[Przyjęta]Niekompetentny administrator

 Udostępnij


DrunkMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Rennardinhio

Link do steam oskarżonego: -

Nick oskarżonego: afk
Opis sytuacji: W pewnej rundzie zauważyłem że jeden chopek nie zabij 4 graczy po znalezieniu ich, odwrócił się do ściany i dał im uciec. Zgłosiłem to na "!zgłos" po czym afk odpowiedział "napisz na u@ w jaki sposób" Opisałem co się stało i po bardzo krótkim czasie otrzymuje bana: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:237716533&advType=steamid&Submit . Istnieje możliwość, że to ja szukałem i ban był słuszny lecz w to wątpię, raczej zauważyłbym że szukam :). 2: Gdzieś na początku mapy wchodzi jakiś chopek i zaczyna wyzywać ludzi po czym do wyzywania dołącza się 2 gracz, gracz numer 1 dostaje muta a gracz numer 2 nie otrzymuje żadnej kary... Faworyzacja?   Ponadto gracz "afk" zazwyczaj nie reaguje na !zglos, na to mam niestety tylko jeden dowód z mapy poprzedniej "wardisup" - Zgłaszam gracza o utrudnienie gry; Gracz czeka na samochodzie ze wpisaną komendą "+cl" coś tam i celowo rozjeżdża graczy gdy cie wejdą na ulicę, sytuacja się powtarzała. Oczywiście brak reakcji ze strony afka po zgłoszeniu tego i opisaniu sytuacji na u@. Według mnie, afk jest osobą niekompetentną na stanowisko administratora, pozdrawiam 
Serwer: Hide And Seek
Dowody: Demo z mapy seek_wardisup_final oraz demo z mapy poprzedniej 

Edytowane przez DrunkMaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym drugim graczem jestem ja. I nie nie wyzywałem pana numer 1(Mamut). Zwrócilem uwage mu, że jeżeli ma jakieś zastrzeżenia niech idzie złożyć skarge na forum na administracje. On sie odpaliłi zaczął mnie ciskać. Jeśli sytuacja jest aż tak niejasna to prosiłbym o rozpisanie demka. Sytuacja miała miejsce koło godziny 11:40-12:00 . Tam wszystko będzie jasne. Chłopak mnie obrażał na chacie. Po dostaniu gaga zaczął wyzywać na chacie głosowym. Moim zdanie i tak dostał za mało. Tym bardziej że notorycznie na serwerze przeklina czy prowokuje. przydkład: sytuacja wczorajsza wieczornam

 

Jeśli chodzi o bana to nie do konca jestem w temacie bo bylo zamieszanie na serwerze. Ale nie zauważyłem by Admin nie reagował czy coś. Upomnienia były po czym jakieś bany. Można zawsze rozpisać demko. 

  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej rundzie zauważyłem że jeden chopek nie zabij 4 graczy po znalezieniu ich, odwrócił się do ściany i dał im uciec. Zgłosiłem to na "!zgłos" po czym afk odpowiedział "napisz na u@ w jaki sposób" Opisałem co się stało i po bardzo krótkim czasie otrzymuje 
kolega dostał bana za nie wykonywanie celów mapy  
afk nie zareagował ale nie jest jedynym adminem który wtedy był 

 

  • Smutne. 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Normal9 napisał:

Tym drugim graczem jestem ja. I nie nie wyzywałem pana numer 1(Mamut). Zwrócilem uwage mu, że jeżeli ma jakieś zastrzeżenia niech idzie złożyć skarge na forum na administracje. On sie odpaliłi zaczął mnie ciskać. Jeśli sytuacja jest aż tak niejasna to prosiłbym o rozpisanie demka. Sytuacja miała miejsce koło godziny 11:40-12:00 . Tam wszystko będzie jasne. Chłopak mnie obrażał na chacie. Po dostaniu gaga zaczął wyzywać na chacie głosowym. Moim zdanie i tak dostał za mało. Tym bardziej że notorycznie na serwerze przeklina czy prowokuje. przydkład: sytuacja wczorajsza wieczornam

 

Jeśli chodzi o bana to nie do konca jestem w temacie bo bylo zamieszanie na serwerze. Ale nie zauważyłem by Admin nie reagował czy coś. Upomnienia były po czym jakieś bany. Można zawsze rozpisać demko. 

Nie chodzi mi o Ciebie i Mamuta tylko o sytuację z mapy na której dostałem bana.

Edytowane przez DrunkMaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale pisałem na temat afka poczym zacząłeś się wtrącać powiedziałem "Utkaj się tam" a wy zaczesliscie do mnie mówić "kultura" jak ty mnie obrażałes to admini nie reagowali dałem się sprowokować normalowi i go zwyzywałem... Ale dlaczego tylko ja zostałem ukarany?... Pisałem do afka na u@ dlaczego normal nie dostał muta a afk co zrobił ujawnił moje zgłoszenia na u@ normalowi... Tak się zachowuje admin?  Muta i gaga dostałem słusznie ale normal mnie też obrażał i nic nie dostał faworyzacja graczy? 

Edytowane przez Soniu199225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soniu199225 napisał:

Przepraszam ale pisałem na temat afka poczym zacząłeś się wtrącać powiedziałem "Utkaj się tam" a wy zaczesliscie do mnie mówić "kultura" jak ty mnie obrażałes to admini nie reagowali dałem się sprowokować normalowi i go zwyzywałem... Ale dlaczego tylko ja zostałem ukarany?... Pisałem do afka na u@ dlaczego normal nie dostał muta a afk co zrobił ujawnił moje zgłoszenia na u@ normalowi... Tak się zachowuje admin?  Muta i gaga dostałem słusznie ale normal mnie też obrażał i nic nie dostał faworyzacja graczy? 

Chciałbym żebyś podał mi przykład tego jak cię wyzywałem. To pierwsze. 

Napisałem ci tylko że "jeśli masz problem to napisz skargę na Forum" napisałeś "utkaj tam". Ktoś ci zwróci uwage to od razu każesz tej osobie sie zamknąć czy coś? Raczej mało logiczne. Zacząłeś mnie prowokować i obrażać gdzie ja ciebie nie obrażałem. Wymyślasz bajki a potem wielki płacz. Proszę bardzo Demko raczej ty też możesz sobie obejrzeć więc sprawdź i się zastanów nad tym co piszesz i mówisz. Moim zdaniem i tak krótko dostałeś tego muta. Bo to nie pierwsza taka sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie masz krótką pamięć... Coś tam mówiłeś o opiece społecznej żebym szedł po zasiłek coś na temat mojego chu... Mówiłeś to nie obraza? A po za tym jak gadałem z kimś nie na twój temat to po co się wcinasz? Składasz podanie na admina a naduzywasz mikro prowokujesz i obrażasz 

  • Lubię to! 1
nie spamuj, poczekaj na rozpiskę UBT

Przez SK4N3R,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że możeci wziąc to jako spam...

ale wbijam na hns gram chwile cicho siedze po czym gracz MRVED mnie zaczyna prowokować zgłaszam to na u@ admin afk pierw nie reaguje na zgłoszenie a później zadaje mi pytanie w jaki sposób mnie prowokuje a wszystko dobrze słyszał jedyny który zareagował to Admin Michaś.

Afk wg nie nadaje sie na admina ... mapa seek_wardisup_final

 

seek_nuke_old około godz 11;00 

13.05.2020

to była ta mapa

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla was [bo UBT leniuchuje] rozpiska mapy wardisup :pepozoom:
Kochani moderatorzy, post nie jest spamem. Decyzję podejmuje UBT oczywiście, oraz demko takowe muszą sprawdzić osobiście. Ja podałem dokładne minuty w których się działa połowa skargi dotycząca obrażania gracza x i y oraz nie zabijania graczy przez szukającego.. a może nawet więcej? :)
Sorki, potem zapominałem zapisywać rundy .. najważniejsze że są minuty :pepeLove:

 

Spoiler

 


Rozgrzewka:
Brak zastrzeżeń
1 runda
03:00 - gość stoi w teleporcie [Gracz  Z 3 R K]  /                
             Wychodzi około 03:40-03:45  [Admin smolin ostrzega gracza]


2 runda
09:00 - Admin smolin stoi przy wyjściu z teleportu TT [9:52 wychodzi z respa tt na teren mapy]

3 runda
Brak zastrzeżeń
Były prawdopodobnie jakieś rozmowy na VIP CZAT, których demko niestety mi nie jest w stanie pokazać.
Prawdopodobnie poraz kolejny demko mi nie pokazuje wiadomości graczy na czacie tekstowym. Do sprawdzenia minuty 18:00 - 19 ;)

19:00 | Miguel Angel Mentiroso‎ : a gdzie on go obraża? XD?

19:17 Mamut, jeśli masz jakieś wąty to idź i zgłoś go na forum i tyle - Normal
19:30 - ostrzeżenie numer 1 dla Mamuta o kulturę
20:50 - ostrzeżenie numer 2 dla Mamuta o kulturę [od admina AFK]
20:54 "kolejny co ma "szlachta nie pracuje bo pobiera posiłki" - Normal
22:00 "no nie wiem czy za najniższą krajową" - Normal
23:00 "Mamut nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, z osobą twojego pokroju, jesteś po prostu na poziomie 13 latka a w spodniach ma stójkę 2 centymetrową" - Normal
23:20 sporo negatywnych słów na Słonia [Mamut] od graczy.
23:40 laysy345 nie zabija Rennarda w kampie [Nie wykonywanie celów mapy]
23:50 "Dobra zamknij się tam frajerze jeb*ny" - Mamut
23:55 - Dziecko dziecko! - Normal [prowokacja]
23:55 "Sklej piz*e [...] pierdol*ny" - Mamut
24:10 - [SourceComms++] [MeneL] afk: Wyciszono Mamut na 360 minut (powód: obraza gracza kultura).
24:49 - Tak panie adminie Normal nie obrażał ale prowokował innego gracza słowami że jest dzieciakiem
24:50 "Z tobą gorzej niż z dzieckiem" - Normal
24:57 - Laysy456 dalej nie zabił tego typa i sobie biega wokół gracza [Rennard]
23:20 sporo negarywnych słów na Słonia [Mamut] [od graczy]
25:04 - Gracz wyszedł [Laysy]
25:12 [prawdopodobnie] pisze ponoć bez sensu na u@ [Słowa afk]- Mamut
25:25 | Admin AFK podał informacje od gracza Mamut, które wysłał na u@ - mogłeś tego nie mówić bo to dodatkowo zaczęło kolejną dyskusję.
25:36 Normal proszę - Demko rozpisane <3
[nie potrzebna dyskusja admina afk oraz gracza Normal na temat Mamuta]
28:40 - To jest nie dojrzały chłopak i jeszcze nie dorósł do grania w CS'a-  Normal
31:06 - szkoda mi adminie afk, że chcesz się pośmiać ze skargi podczas której było kilka złamań regulaminu :/
31:30 - Dobrze że mamy Taryfikator banów a nie własne zasady banowania/gagowania/mutowania Panie Normal :)

 



Kilka spraw do pierwszego postu:
1. Rozjeżdżanie pojazdem niedaleko spawnu CT na tej mapie nigdy nie było karane. Po prostu musicie przechodzić przez pasy :pepeRun:
2. Ban został nadany na innej mapie z tego co widzę, więc ta rozpiska nie daje powodu bana.
2.1  W sprawie bana, skoro jednym ze świadków, był sam admin to raczej nie jest to fake informacja - sprawa dla UBT.
3. Słoniu, dnia 13.05.2020, o 11;00 była grana mapa seek_town_snowy. Mapa seek_nuke_old była grana o godzinach 09:44 oraz 15:40. W tej sprawie raczej nikt nic Ci nie rozpisze. Chyba że pomyliłeś dni, ale to nie moja sprawa.
4. Jak jest więcej niż jeden admin na serwerze, dzielą się wówczas obowiązkami. Nie zauważyłem przez większość czasu problemów z pilnowaniem serwera. Wyjątkiem może być zbyt pochopne ocenie niewinności Normala pod czas demka oraz późniejsze rozmowy w stronę gracza Mamut.
5. Sprawa dotycząca bana powinna być rozpisana przez UBT, obecnie nie mam czasu sprawdzić całego demka z innej mapy. [Weźcie się UBT do roboty]
6. Normal widzę że masz krótką pamięć, więc polecam przeczytać całą rozpiskę z mapy wardisup i wyciągnąć z tego wnioski [byle nie robić spamu w tym temacie bo warny #KochaniModeratorzy]

7. Ban nadany na innej mapie niż podana została mapa w pierwszym poście. Po co mam sprawdzać mapę, na której nie dostałeś bana a podałeś ją jako dowód? Chyba że przewinienie działo się na tej mapie, a admin nadał Ci bana z godzinnym opóźnieniem :pepozoom:

Miłego czytania:) 

Edytowane przez uSzanowankoo
  • Lubię to! 2
  • WOW MEGA! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 12:42, DrunkMaster napisał:


Dowody: Demo z mapy seek_wardisup_final oraz demo z mapy poprzedniej 

 

- Mała pomyłka. Bana dostałem PO mapie seek_wardisup_final a nie przed mapą - seek_wardisup_ Nazwa mapy: seek_triplehouse

Edytowane przez DrunkMaster
  • WOW MEGA! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa; seek_triplehouse
Minuty mapy: 16:00 - 19:00

W sprawie bana nadanego na gracza Rennard:
1. Rennard nie szukał ani razu na tej mapie.
2. Został w rundzie sprzedany przez innego gracza, który wbiegł mu do kryjówki [gracz mateusz123321]
3. Rennard w trackie otrzymania bana, był martwy co przedstawiają 2 niżej pokazane screeny [runda w której Rennard otrzymał bana].
 

Spoiler

Początek rundy:
19355024.600000005_image.thumb.png.258e6432324ce9eebd01d7685fffa273.png

Rennard leży martwy:
19424176.084999986_image.thumb.png.e86d98c60f44b7cda52711568813063c.png



18:33 ban dla Rennarda od admina AFK.

Ponoć powodem było wypuszczenie graczy z kampy, jednak patrz punkt 1 oraz 2.

Dodatkowo podsyłam szukających w poszczególnych rundach:

1 runda: Krasnoludo | LeZo | Rambo | Tadek
2 runda: Rambo | Lezo | Predator | suchy
3 runda: Krasnoludo | Normal | rolkaq

  • Lubię to! 1
  • WOW MEGA! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga została przyjęta.

 

Admin @ afk dostaje ostrzeżenie aby na przyszłość zwracał uwagę komu daje bany (bo dla mnie wyglądało to na nadanie bana dla niewłaściwej osoby), + nie faworyzuj graczy (jeżeli 2 graczy się obraża - daj mute dla 2 nie zważając kto zaczął)

  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności