Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Odwołanie Only Mirage

 Udostępnij


Adikv

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ŧl0ω | r4ge
Nick admina: MalowanyCzlowiek

Długość bana:perm
Data i godzina: 18:24

Serwer: Only Mirage
Powód bana: Cheatuje
Mapa: Mirage

link do bana: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:524901177&advType=steamid&Submit

Prawdopodobnie chodzi o sytuacje w której stałem w ledderze usłyszałem przeciwnika ale nie byłem pewny czy to on bo patrząc na mape byli w underze tt ale jak sprawdziłem to stał tam ct i dostałem bana ale nie wiem czy to dokładnie o tą sytuacje chodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fl0w4 napisał:

Nick: Ŧl0ω | r4ge
Nick admina: MalowanyCzlowiek

Długość bana:perm
Data i godzina: 18:24

Serwer: Only Mirage
Powód bana: Cheatuje
Mapa: Mirage

link do bana: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:524901177&advType=steamid&Submit

Prawdopodobnie chodzi o sytuacje w której stałem w ledderze usłyszałem przeciwnika ale nie byłem pewny czy to on bo patrząc na mape byli w underze tt ale jak sprawdziłem to stał tam ct i dostałem bana ale nie wiem czy to dokładnie o tą sytuacje chodzi

 

Wstawiam link do dema https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11630&download=auto0-20191230-174951-2037232229-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-1836.zip

Według mnie używałeś wspomagacza widzenia przez  ściany tak zwane wh. Chodziło mi o moment kiedy wychylając z zakrętu na mida olałeś łacznik i okno,a w celowałeś się w shorta [18;24],gdzie pikował gracz .Rzeczywiście mogłem się pomylić ,ale przecież błąd to rzecz ludzka ,czyż nie?Jeśli pomyłka nastąpiła to przepraszam oraz jestem skory do cofnięcia bana.Lecz przedtem niech powtórkę ocenią inni admni z serwa . Na swoją obronne mogą podać  jeszcze 2 powody ,które wpłynęły na zbanowanie konto ma level 2 Steam ,czyli jest stosunkowo nowe ,a jak wiemy po  przejściu na free-to-play CS nowe konto ,które "wymiata" to  zazwyczaj na 98% hax.Następny jest to ,że miałeś konto ,które dostało vaca.Mógł tu zaistnieć ludzki błąd.Demo oczywiście będzie rozpatrzone.Jeśli w toku procesu okaże się ,że się pomyliłem to przeprasza za stracony Pański czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arlen napisał:

 

@ Arlen No tak nie sztuka być idealnym administratorem i wykrywać wspomagacze jak robot więc to rozumiem:)
Jeśli o ten moment chodzi to wydawało mi sie że A jest już zajęte ale nie oglądałem demka ani nic... mam małą mape a poza tym byłem zbyt pewny siebie i poszedłem w "długą" dlatego wcelowałem sie w shorta bo B nie było zajęte tylko z tego B potem rotowali... oczywiście możecie uważać że mam cheaty i faktycznie konto jest świeże lecz posiadam prime'a ss poniżej bez bicia przyznam sie że jest to nowe konto ponieważ na mainie dostałem vac'a za skin changera tak samo 2 znajomych a zanim dostałem tego vac'a grałem na mirage/cache i gracz @logo713x13.pngfilimnie sprawdzał jak gram i też uważał że mam cheaty lecz wyszło na to że nic nie mam

Counter-Strike_ Global Offensive 30.12.2019 21_37_19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie? najpierw pisałeś że mam cheaty a potem w spekcie siedziałeś i PRAWDOPODOBNIE mnie oglądałeś po czym pisałeś że mam farta:) tak jak wyżej napisałem vac za skin changera... moim zdaniem cheatować mi sie nie opłacało ale jak widać nawet za skin changera dostałem vac'a:) celownik skacze? mam duże sensivity a poza tym celowuje w głowe a nie obok czy wyżej czy niżej nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności