Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Skarga na admina IroneQu

 Udostępnij


Tajemniczy_Kubus

Rekomendowane odpowiedzi

 

nick : Tajemniczy Kubuś 

Nick oskarżonych : IroneQu (admin ) 

Serwer: Surf+Klasy
Opis sytuacji: Dał mi bana za to że skanowalem respa, jeżeli u góry były szyby i można skanować i gracze tak samo skanowali to więc nie wiem po co ten ban jeżeli bym kampił i skanował to za to powinienem zostać ban a tylko z góry skanowalem i nie kampilem 
Dowody: Gracze widzieli jak mi dał bana( https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&searchText=Tajemniczy+Kubuś+&Submit=Szukaj) tu jest link do mojego bana który minął (ale nie może być tak że admin widzi że z góry skanuje do respa i inny gracze też to robią to też ich nie zbanował (zróbcie coś z tym) i można skanować na tamtej mapa surf_iceday_b1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zakaz skanowania na respie przez ścianę."

 

uRZgmEU.png

 

nie wiem, jak wy tam sobie interpretujecie regulamin na surfie, ale jeśli tak jak ja wyżej, to @Tajemniczy Kubuś został niesłusznie zbanowany.

15:32 Kubuś skanuje respa będąc NAD nim. 

Sprawę zostawiam rangom wyższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ IroneQu @ Esper

nie znam surfa oraz zasad tam panujących, dlatego opisuję sytuację na podstawie demka i regulaminu. ten jasno mówi, że "nie można skanować na respie przez ściany".

HP0D2l2.png

 

kubuś skanował respa będąc NAD nim (obszar zaznaczony na niebiesko), co według regulaminu nie jest to zabronione, dlatego stwierdziłem, że ban był bezpodstawny.

 

jeśli jednak w "niepisanych/ zwyczajowych"  zasadach macie tak, że nie można skanować respa (lub z respa) to nie ma się czego bać- rudy odrzuci skargę ;) 

rudy- jeśli jest tak, jak linijkę wyżej napisałem to proszę Cię- zedytuj ten punkt, żeby był bardziej klarowny

(poczekajcie na decyzję rudego)

Edytowane przez SK4N3R
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SK4N3R napisał:

@ IroneQu @ Esper

nie znam surfa oraz zasad tam panujących, dlatego opisuję sytuację na podstawie demka i regulaminu. ten jasno mówi, że "nie można skanować na respie przez ściany".

HP0D2l2.png

 

kubuś skanował respa będąc NAD nim (obszar zaznaczony na niebiesko), co według regulaminu nie jest to zabronione, dlatego stwierdziłem, że ban był bezpodstawny.

 

jeśli jednak w "niepisanych/ zwyczajowych"  zasadach macie tak, że nie można skanować respa (lub z respa) to nie ma się czego bać- rudy odrzuci skargę ;) 

rudy- jeśli jest tak, jak linijkę wyżej napisałem to proszę Cię- zedytuj ten punkt, żeby był bardziej klarowny

(poczekajcie na decyzję rudego)

@ SK4N3R??

 

Dzięki że się za mną postwileś 

Jak widzicie w regulaminie serwera Surf+Klasy, nie ma napisane że nie można skanować z góry jest napisane że nie można skanować z respa. A ty @ IroneQu i @ Esper przeczytajcie regulamin z uwagą. 

Edytowane przez Tajemniczy Kubuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tajemniczy Kubuś

Każdy admin banował graczy za to że skanowali przez respa nie ważne z której strony według mnie ban słuszny następnym razem może uważaj jak grasz.

@ Esperi @ IroneQuIroneQu mają zupełną rację ?.

Jak miałem tu admina tak samo było nikt nie miał z tym problemu.

 

Ps.

Może by trzeba było zmienić punkt w regulaminie żeby był bardziej wydajny np.

Zakaz skanowania przez respa.

Edytowane przez ✔ムċɦaքքɨ✔ム
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ?ċɦaքքɨ? napisał:

@Tajemniczy Kubuś

Każdy admin banował graczy za to że skanowali przez respa nie ważne z której strony według mnie ban słuszny następnym razem może uważaj jak grasz.

@ Esperi @ IroneQuIroneQu mają zupełną rację ?.

Jak miałem tu admina tak samo było nikt nie miał z tym problemu.

 

Ps.

Może by trzeba było zmienić punkt w regulaminie żeby był bardziej wydajny np.

Zakaz skanowania przez respa.

Ale ty nie jesteś adminem więc się nie udzielaj, prosił cię ktoś o zdanie NIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze od dawna wiadomo było, że nie można skanować respa przez ściany (nie ważne w którym miejscu). Każdy gracz, admin (i ja) wiedział, że nie można w ogóle skanować respa przez ściany i nigdy nie było z tym problemów. 

Edytowałem ten punkt w regulaminie tak, żeby był bardziej precyzyjny.

Nie wyciągnę żadnych konsekwencji wobec admina @ IroneQu, ponieważ sam za to banowałem i byłoby to nie fair. 

 

Sprawa została wyjaśniona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności