Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Esper

Admin 1vs1

Reputacja

117 Znany

O Esper

Areniak
 • Urodziny 6 Styczeń

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Esper

  Zlecenie

  https://imgur.com/a/C00b58j trochę eksperyment bo pierwszy raz użyłem gfx packa więc trochę xD ale może się spodoba
 2. Nick: Esper Wiek: 15 3 najlepsze prace: https://imgur.com/a/1KZZKXd może nie najlepsze ale jakieś musiałem wybrać, które mam jeszcze na komputerze 2 linki do zleceń: Używany program: Gimp Doświadczenie w grafice: Od jakiegoś roku coś tam się bawię tym trochę Coś o sobie: No to ten. Nazywam się Kamil jestem z województwa podkarpackiego, jeśli chodzi o charakter to nie do końca potrafię określić swoje cechy ale skoro muszę to nie jestem typem pracowitej osoby ale jeśli trzeba coś zrobić to to robię. Moim hobby jest głównie granie, za sportami za bardzo nie przepadam chociaż lubię siatkówkę oraz jazdę na rowerze. Przy robieniu "Grafik" bo wsm nie nazwałbym tak tego lubię sobie odpalić moją playliste i się zrelaksować wtedy najlepiej się przy tym bawię.
 3. Głupia propozycja. Na nie - Bardzo duże utrudnienie gry szukającym. Powiedzmy że ktoś cię znajduję w kampie a ty se włączasz nieśmiertelke i se wychodzisz na luzie.
 4. Na Tak. + wiek + doświadczenie Sm nie jest najlepsze ale sie poduczysz
 5. Esper

  #4 Losowanie Na Arenie

  Nick/SID: Esper Typowane liczby (6): 4, 27, 34, 45, 2, 18
 6. Nick: Esper Wiek: 15 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem osobą spokojną i w miarę ogarniętą. A na serwerze jest mało adminów, na dodatek nie widać ich za często więc stwierdziłem że skoro ostatnio sobie trochę wbijam postrzelać to mogę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na 2 serwerach areny. Parę razy na HNS oraz raz na surfie + klasy, którego już niestety nie ma :c Jak długo gram w CS:GO?: W CS:GO gram od 2017 i na obecnym koncie mam około 2100 godz. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Wieczornych czyli jakoś tak 18 - 22. Link GT: https://www.gametracker.com/player/Esper/185.40.196.238:30025/ Znajomość SM: 4/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Esperek/ Mikrofon: Tak. Mutacja głosu: Tak. Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak.
 7. https://imgur.com/a/BaNllHp Nie wyszło mi to jakoś bardzo ale może się spodoba
 8. Oprócz tego z adminem jest git. Na tak
 9. 1. Od kiedy jesteś na AS ? 2. Jaką miałeś najwyższą rangę w cs ? 3. Jaka jest twoja ulubiona gra ? 4. Masz drugie imię ? jak tak to jakie ? Nie chciało mi się wymyślać pytań jakoś bardzo więc tylko tyle z mojej strony
 10. Esper

  [Odrzucone] Redakcja

  Nadal jest A co do propki to można dodać rekrutacje albo dodawać range osobom aktywnym w tym dziale ale pomysł żeby tylko redaktor mógł tworzyć tematy tak średnio mi się podoba. Niech będzie na tak.
 11. Esper

  [Wykonane] Avatar

  https://imgur.com/a/2Nif9Gu Proszę
 12. Esper

  [Odrzucone] propozycja

  1. Tak 2. Po co to komu ? Nie. 3. Nie 4. Tak
 13. Esper

  pa

  baj baj
 14. Esper

  Witam

  Witam!
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności