Skocz do zawartości

[Odrzucone]ub nogod

 Udostępnij


nogod--

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:(Na jakim grasz na serwerze) - nogod--
Nick admina:(od którego dostałeś bana) cos na sh zapomnialem
Długość bana:(Czas bana) perm
Data i godzina:(dostania bana) 03.01.2002 18;56 jakos

Serwer: (Serwer na jakim otrzymałeś/aś bana) mirage
Powód bana:(podany przez admina) czitwoanie xD
Mapa:(Mapa na której dostałeś bana) mirage

Wytłumaczenie: co tu tlumaczyc, ktos ma nowe konto i se cos pyka to od razu cheater. zeby nei bylo, ze admin zaraz napisze ze wiedzialem ze on jest na serwerze a nikt nie powinien tego wiedziec. ziomek mi napisal (nie powiem kto) ze cie bialy zawolal :D odpalilem kto jest w grze no i zobaczylem, ze jestes i napisalem do bialego ze cie zawolal i od razu dostalem bana, a w rundzie to akurat nawet 1 fraga nie zdobylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, bo chciałem Ciebie wcześniej zgłosić w dziale Zgłoś Cheatera.

Demko z godziny 15:11 - 15:45

Spoiler

W 5 rundzie dojeżdża pałac, bez sprawdzania czegokolwiek, na kosie. Zaczyna shiftować, gdy słyszy przeciwników na rampie, po czym na shifcie dochodzi do wyjścia i zabija przeciwnika na respie terro. W 7 rundzie sytuacja się powtarza, kolega podjeżdża pałac, znowu na pewniaku, bez sprawdzenia, czy ktoś tam stoi. Jednak w tej rundzie do pałacu idzie przeciwnik, więc oskarżony tym razem zatrzymuje się i wcelowuje się, zupełnie jakby wiedział, że ktoś idzie (po czym tego kogoś zabija, gdy ta osoba wychyla). W rundzie 15 znowu dojeżdża pałac, jednak tym razem przeciwnik w nim jest, więc kolega od razu się wcelowuje (zanim w ogóle przeciwnik wyda jakiś dźwięk). 

Runda 12 mam wrażenie, że chyba na za dużo sobie pozwoliłeś, dziwne fragi, scany, wszystko na pewniaku. Było jeszcze kilka innych sytuacji, ale je zostawię @ kingudo oceny.

Grasz co najmniej dziwnie, jakbyś miał radar albo właśnie info spoza gry. Jeszcze kilka godzin temu grałeś na naszych serwerach na nicku "oskispoko", jednak po reportach zmieniłeś go i usunąłeś historię nicków. Czemu? Ja wiem, że to niczego nie dowodzi, ale jest to bynajmniej dziwne. 

 

51 minut temu, nogod-- napisał:

co tu tlumaczyc, ktos ma nowe konto i se cos pyka to od razu cheater

No jak jesteś nowym graczem na serwerze, na nowym i czystym koncie, grasz ileś map wyjątkowo podejrzanie, na każdej otwierając tabelę, to ciężko nie mieć podejrzeń

 

Oczywiście w tym przypadku nie mam pewności, mogę się mylić, po tylu cheaterach, co dzisiaj spotkałem, mogę być już przewrażliwiony, jednak nie zmienia to faktu, że a) grasz dziwnie b) masz nowe konto c) zmieniłeś nick po zgłoszeniach

Edytowane przez Tomgra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne z czym się zgodzę to że grałem na oskispoko bo mi z mejla wzięło xD

dziwnie tzn? 

no mam nowe konto, mam też stare i średnie, co z tego?

 

2 godziny temu, naiz napisał:

Masz dwa przeszłe aktywne permy na ip.
@ Moderator

nogod.png

no mam, człowiek nie moze popełnić błędu?

 

pozatym to nie jest żaden dowod.

 

2 godziny temu, kingu napisał:

rozpisz demko dopiero odrzuć. te bany nic nie znacza

 

I nie, nie mówię co masz robić, a co powinieneś zrobic

 

1 godzinę temu, kingu napisał:

Ziomek czais ze ja nie musze rozpisywac demka a to ze masz dwa aktywne bany na arenie to juz twoj problem i nie ma nic to do tego ze masz inne ip w teori powinienies juz nie moc grac na as wiec nie pograsz 
 

przecież nie zmieniałem ip ani nic żeby grac xd 

 

czyli na to wychodzi ze zakładam steama nowego i gram dalej xd

  • Haha! 2

Próboj, ale najpierw nie spamuj postami /łączę kilka postów w jeden

Przez RuteK,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności