Skocz do zawartości
Rastafari

UnBan Team [Odrzucone] [UBT] Podanie UnBan Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Rastafari
Imię: Bartosz
Dlaczego ja mam otrzymać rangę UBT?: Z racji, że mam problemy prywatne, a nic innego na razie nie mam do roboty niż siedzenie przed kompem, to lubię *lubiłem bo zrezygnowałem xd* przeglądać demka ze skarg. Trochę czasu minęło, regulamin serwerów jest znanych, szczególnie JB, na którym miałem szansę być adminem (#1,#2). Rozpisywałem demka przed adminem, w trakcie admina. Myślę, że ze znajomością regulaminów nie mam żadnego problemu i że poradzę sobie w roli UnBan Teamu. Czasami moje nie które zachowania nie były ciekawe, ale cóż, już nic na to nie poradzę, przyznaję się do tego błędu tak samo jak z tymi rezygnacjami, i wiem, że straciłem trochę reputacje przez to moje odchodzenie i przychodzenie. Tak ogólnie, jest jedno wolne miejsce, więc myślę, że warto by było spróbować. Nawet jeżeli moje nie które zachowania nie były w porządku to doszedłem do tego wniosku, więc postaram się to naprawić może jakoś w roli UnBan Team. Wiem, czasem bywało tak że pisałem podania i rezygnowałem, ale myślę że teraz wrócę troche w lepszej normie, i że uda mi się wytrzymać jak najdłużej w roli UnBan Teamu. Przed adminem rozpisywałem demka dla @ wiesiu_HACKER, przez co miałem szansę się pokazać z lepszej strony i miałem okazję dostrzec tego na własnej skórze, że to jest nawet przyjemność, za co dziękuję Ci Wiesiu ;D, No i jeszcze @ xdar1uNqq, który mi pomagał w skardze na JB#2 jako były major. Przyznaję się do tego, że wcześniej trochę mi odwaliło, ale już nic nie poradzę, trzeba iść dalej. Postanowiłem, że tym razem nie odrzucę tego podania na własną prośbę i będę czekać na dalszy rozwój obecnej sytuacji.

Doświadczenie w ocenianiu demek: Nawet duże
Jak długo gram w CS:GO?: 3 lata już około ;v
Ile czasu poświęcam forum dziennie: Staram się codziennie odwiedzać forum jak i aktywnie uczestniczyć w jego życiu.
Znajomość SM: 3-4
Link do profilu steam: Aktywny link do profilu Steam, klik.
Kontakt:
Discord, Steam ^, Forum.

Edytowane przez Rastafari

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

-zachowanie(więcej nie trzeba nic mówić)

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-typowy gracz jb

-wiek adekwatny do zachowania

na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż mi się ciebie żal robi chłopie 

Na nie

-Zachowanie

-bedziess się wywyższał 

-jakbys dostał UBT to wszędzie w nickach se napiszesz UBT XD

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie
-Nie ważne co powiesz i tak po czasie ci się znudzi i zrezygnujesz

• Smutne. 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na nie

- nie zasługujesz na kolejne szansę. Za dużo rezygnacje z tej samej rangi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności