Skocz do zawartości

[Odrzucona]NASA18

 Udostępnij


KozackiJp

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KozackiJp
Nick oskarżonego: Nasa18
Opis sytuacji: dała mi bana za to, że nazwałem go noobem bo nie mógł przejść mapy i nominował najłatwiejszą. Po banie za to napisałem gdy go nie było #NasaDoBana. A on zaczął mnie po raz kolejny raz prowokować i mnie zbanował za coś co sam zaczął i dyskryminował wiek, domagam się o degradacje tego admina.
Serwer: Dethrun v1.0

Data i godzina zdarzenia: 18:00

Dowody: Niestety nie mam bo piszę to po zdarzeniu i nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Brak dowodów
Po 2. Nie zbanowałem za to że nazwałeś mnie noobem tylko za to ze caly czas prowokowałeś i wyzywałeś. W powodzie bana dokładnie ci wyjasnilem za co dostales bana.
Po 3. Po twoim zachowaniu na serwerze widac ze nie ogarniasz co sie dzieje i prowokujesz wszystko i wszystkich. Pytanie sie ludzi na serwerze czy np cie lubia, wyzywasz ludzi na serwerze bo ci włączają pułapke. Co chwile szukasz na serwerze zaczepki i kłócisz sie z różnymi osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nasa18 napisał:

Po 1. Brak dowodów
Po 2. Nie zbanowałem za to że nazwałeś mnie noobem tylko za to ze caly czas prowokowałeś i wyzywałeś. W powodzie bana dokładnie ci wyjasnilem za co dostales bana.
Po 3. Po twoim zachowaniu na serwerze widac ze nie ogarniasz co sie dzieje i prowokujesz wszystko i wszystkich. Pytanie sie ludzi na serwerze czy np cie lubia, wyzywasz ludzi na serwerze bo ci włączają pułapke. Co chwile szukasz na serwerze zaczepki i kłócisz sie z różnymi osobami.

punkt 2, mówisz o sobie chociażby na mapie chemical masz do mnie problem że coś napisałem i TY mnie na tej mapie prowokowałeś i dałeś mi bana na 24h.
punkt 3, spoko ale mówimy o tej sytuacji a nie o innej więc dzięki ale teraz nie chodzi o to ;)  
A o wywyższaniu się uprawnieniami już nie wspomnę. Jak to ma tak wyglądać to ja ten serwer mam w dupie. 

  • Haha! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwerze więc czuje się zmuszony odpowiedzieć.

Więc:
1.Wyzywałeś wielu graczy na serwerze za włączenie ci pułapki,albo jak ci się coś nie spodobało.

2.Dyskryminowałeś wiek innych graczy a oburzasz się o to,że ktoś cię uświadomił o tym,że jesteś nie dojrzały.

3.Według mnie więcej byś zyskał pisząc odwołanie od bana,a nie skargę bo nie masz dowodów i stawiasz żądania "proszę  go zdegradować" to tak nie działa.+pisząc,że masz serwer w dupie nie dając dojść do głosu odpowiednim osobom też jest słabe.

4.Uważam,że bana nie musiał dostać za słowa,które pisał na chemicalu,lecz kiedyś wyzywał dużo osób nikt z administracji tego nie widział,ale to nie było dziś tylko ostatnio.Więc bana za dzisiaj według mnie nie powinno być oczywiście mówię o chemicalu ponieważ dzisiaj już raz dostał bana za obrażanie i prowokowanie bodajże na easy v2.Bana na chemicalu można było uniknąć i tylko go zgagować a co do bana na mapie easy jak najbardziej słuszny.

5.Nasa nie powinien dostać degrada bo uznał pisanie #NasaDoBana za prowokowanie i obrażanie bo nie napisał do niego tego kolega tylko gracz z serwera,którego kompletnie nie zna.

Podsumowując:Nasa mógł dać gaga a nie bana na  24h bo słowa,których użył Kozacki nie były okrutne.Kozacki ogarnij zachowanie bądź milszy i już nie będzie takich sytuacji.
Degardowanie nasy będzie bez sensu bo jak napisałem wyżej więcej bys zyskał pisząc odwołanie się a nie skargę.Nasa nie zrobiły nic co miałoby skutkować jego degradacją.
(Starałem się być obiektywny to tylko i wyłącznie moja opinia do sytuacji)

Edytowane przez Ijvve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności