Skocz do zawartości

KozackiJp

Użytkownik

Reputacja

1 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. punkt 2, mówisz o sobie chociażby na mapie chemical masz do mnie problem że coś napisałem i TY mnie na tej mapie prowokowałeś i dałeś mi bana na 24h. punkt 3, spoko ale mówimy o tej sytuacji a nie o innej więc dzięki ale teraz nie chodzi o to A o wywyższaniu się uprawnieniami już nie wspomnę. Jak to ma tak wyglądać to ja ten serwer mam w dupie.
  2. Nick: KozackiJp Nick oskarżonego: Nasa18 Opis sytuacji: dała mi bana za to, że nazwałem go noobem bo nie mógł przejść mapy i nominował najłatwiejszą. Po banie za to napisałem gdy go nie było #NasaDoBana. A on zaczął mnie po raz kolejny raz prowokować i mnie zbanował za coś co sam zaczął i dyskryminował wiek, domagam się o degradacje tego admina. Serwer: Dethrun v1.0 Data i godzina zdarzenia: 18:00 Dowody: Niestety nie mam bo piszę to po zdarzeniu i nie wiedziałem.
  3. 1) Dodanie nowego licznika 2) Specjalna waluta za aktywność i np. można za to kupić sobie klase premium czy coś. 3) Naprawić klase zabójca lub nie które mapy ponieważ gdy jest się w TT to ginie się od razu jak się nie doda ponad 100 punktów do życia To są takie moje pomysły
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności