Skocz do zawartości

Opinia

 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o moją opinię, dobrze się tu gra lecz czasami wyrzuca serwery nie wiem czy to z powodów hostingowych, ale zgrubsza. Kiedy jest admin na serwerach typu jb1, jb2 jest fajna atmosfera, chociaż gdy nie ma admina to gracze robią spec fk itp. Forum wygląda przejrzyście i nie mam do tej sprawy akurat problemów. Poprawili aktualny ranking przez co daje to ogromny plus da starszych i lepszych graczy. Funkcjonowanie UBT jest dobre, chociaż tutaj nie mam nic do gadania. Moderatorzy forum świetnie sobie radzą, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Chociaż czasami są błędy to i tak nie pokazuje jak ta sieć serwerów jest interesująca i ciekawa. Może opinia nie jest długa, ale jest jaka jest. Też większość młodziaków na jb robi młyn i z tego jest większość skarg.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Rast4far1
  • Smutne. 1
  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rast4far1 napisał:

Poprawili aktualny ranking

Świetna zmiana, tylko te 100 killi to przesada. Może należało by to obniżyć do 40/50 i jednocześnie podwyższyć do tego samego poziomu wymagania do rankingu

17 godzin temu, Rast4far1 napisał:

Funkcjonowanie UBT jest dobre

Prawda, wreszcie jest porządny zespół, sprawnie i dobrze działąjący.

17 godzin temu, Rast4far1 napisał:

Moderatorzy forum świetnie sobie radzą

Za dużo warnów, odrzucanie podań "nie spełniających wymagań" za 14 lat kiedy na serwerze nie ma adminów (czyli powinno funkcjonować obniżenie wymagań). Ale tak to rzeczywiście działają sprawnie, szybko i nie ma syfu na forum. 

 

I wreszcie 

17 godzin temu, Rast4far1 napisał:

czasami wyrzuca serwery nie wiem czy to z powodów hostingowych

Ja tak nie mam. Jedyny problem to wolno ładująca się strona (z innymi nie mam problemów)

 

Fajna opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • SK4N3R zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności