Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Pytanie do czarnych

 Udostępnij


vic

Rekomendowane odpowiedzi

@ xBonio  @ Avgariat

Czy planujecie wgrać hlstatsx na serwery czy raczej ten plugin całkowicie odpada?

Wielokrotnie zadawałam to pytanie, ale nigdy nie uzyskałam definitywnej odpowiedzi, dlatego też zakładam do tego temat. : )

 

linki jakby ktoś chciał poczytać:

https://forums.alliedmods.net/forumdisplay.php?f=156

https://bitbucket.org/Maverick_of_UC/hlstatsx-community-edition/wiki/Home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po prostu was otagowałam. Z drugim tagiem był problem, ale refresh strony i przywrócenie poprzedniego tekstu pomogło.

2. W wielkim skrócie: Jest to plugin, który zbiera różne logi/dane i jest swego rodzaju narzędziem, które dostarcza różne statystyki/rankingi.

W niewielkim skrócie:

Trzeba go wgrać na serwery, podpiąć pod bazy danych bla bla bla.. Osobiście uważam, że jest to znacznie lepszy zamiennik gametrackera(aczkolwiek nie widzę przeszkód, żeby używać obu jednocześnie).

img:0a41a10a6fce0574de646e6f3328d05b.png

Tak powinna wyglądać lista serwerów po poprawnym zainstalowaniu i połączeniu. Klikając w nazwy poszczególnych serwerów mamy dostęp do przeróżnych opcji np. ranking graczy, historia czatu(w postaci logów z serwera + czat poszczególnych graczy), historia nicków danego gracza, sesje, czas przegrany na serwerze, odnośniki do sourcebans, SID i takie tam.

Ułatwiłoby to pracę każdemu m@ i h@, ponieważ mogą z miejsca sprawdzić czy osoba, która składa podanie na admina często gra na serwerze/nie wyzywa(nie trzeba wpisywać różnych nicków tak jak jest to w przypadku gametrackera, ponieważ wszystko zapisuje się na SID, a nie nick). Jak potrzebujecie więcej informacji i tłumaczeń to cb albo PW.

 

jakieś obrazki dla demonstracji:

Spoiler

 

ab1cc1a18a6981fc04a7e99034473584.png

d24b34895c41e416a71e5a42281587f1.png

4c4a065f562e9f2d36c1c16ba8e5bce0.png

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności