Skocz do zawartości
SzniblokTHC

JB [Przyjęta]Skarga na Piotrka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) https://steamcommunity.com/id/SzniblokTHC/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) (Ninja) Piotrek

Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Nadużywanie permisji administratora poprzez nadanie 2 niesłusznych muteów faworyzacja poprzez nie karanie innych graczy którzy rzekomo "nadużywali mikrofonu" Ja i Buła powiedzieliśmy po 3/2 zdania na jakiś temat no poprostu gadaliśmy ale nasze wypowiedzi trwaly mniej niż 30 sekund i nie wprowadzały żadnego zamieszania jak i nikomu nie  uniemożliwiały skupienie sie na grze
znaczy no w sumie to po obejrzeniu demka będzie widać wyraźnie ze piotrek sam dużo nadużywał igadał bez s ensu jest nie konsekwentny faworyzuje graczy, jak i nadużywa fukncji administratora uważam że taka osoba nie p owinna znajdować sie na stanowisku administratora na jednej z większej sieci serwerowni w Polsce. Licze na wyciągnięcie jakiś konsekwencji Pozderki 

Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) JB#1

Dowody: (Screeny, demo, poproszenie O@ o logi serwera, GOTV) Demko z godziny 22:25 około mapa: jb_arcade_4

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobrze gada polać mu

• Smutne. 1
  • Haha! 1
RuteK,

SPAM

7. Zakaz wypowiadania się w skargach na forum, jeśli nie ma się nic ważnego do przekazania w sprawie
- rozumie się przez to zakaz potwierdzania skarg przez osoby trzecie, lub pisania czegoś, co jest zapisane na demku
7.1. Osoba trzecia może wypowiadać się w skardze, jeżeli ma dowody inne, niż te wskazane przez powoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tobie i bule mikrofon się nie wyłącza. Wiecznie macie coś do powiedzenia. Z waszej perspektywy wygląda to jako nadużywanie z mojej strony , ale to jest nadużywanie w taki sposób jak wasz robi syf przy 22 osobach na serwerze- między innymi przeszkadzacie też WARDENOWI. 

A nie czaiłem się z nadaniem mutów:

Szniblock:

zyb5nm4.png

Buła sam z siebie jest znany. 

Edytowane przez Piotrek101
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

19:30 - Bula: Wczoraj była kopulacji w lotto

19:33- Borszczu: Wygrałeś coś?

19:38 - Bula: Nie

19:40 - Bula: Ale mogę wygrać mucika

19:41 - Piotrek mutuje bule

Chciałbym dodać że Agata daje jakieś zasady na serwerze coś w stylu - mikro po mutacji , po 5 rundzie dopiero osoby bez mutacji mogą wejść do ct

22:53 - Szniblok: Płakać mi się trochę chce, bo tyle gram na serwerze i nie potrafię przejść tego surfa

23:05 - Piotrek daje muta

Jak było napisane osoby przechodziły sobie surfa więc wątpię że przeszkadza to coś w prowadzeniu

@ SK4N3Rzostawiam to tobie.

Edytowane przez Drix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy Szniblok przechodził surfa, nie nadużywał mikrofonu. Jeżeli chodzi o wcześniejsze akcje, kilku graczy odzywało się podobnie jak Szniblok, lecz oni nie otrzymali żadnego mute'a.

Przykro mi @ Piotrek101,ale w ostatnim czasie popełniłeś kilka mniejszych lub większych pomyłek. Tym razem nie może się to skończyć na ostrzeżeniu.

Admin zostaje zdegradowany.

Skarga została przyjęta.
  • Lubię to! 2
  • Wow! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności