Skocz do zawartości
DreamKissez

Jak znaleźć zaufanego pośrednika, który może pomóc w zakupie skinów?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że robi to wielu streamerów, ale za dużo biorą w formie prowizji; co więcej, nie będą zainteresowani pomocą przy zakupie kilku niezbyt drogich skinów. Więc gdzie mam się udać, aby znaleźć kogoś, komu mogę zaufać i kto pomoże mi sfinalizować transakcję za mniejszą opłatą?

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co Ci pośrednik? Allegro, strony do kupywania skinów bądź wpłacenie gotówki na jakąś stronę i wypłata skinów. Zostaje też opcja doładowanie pieniędzy na Tradebota, gdzie w przypadku tego masz bonus nawet 30%. Jeżeli serio zależy Ci na pośredniku, udaj się do jakiegoś znanego kupca skinów i zapytaj się o to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, znam strony, ale wymagają 2 tygodni wstrzymania, zanim będzie można sprzedawać skiny i chcę to zrobić dzisiaj lub jutro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem zaufaną osobą jeśli chodzi o skiny mam na to świadków, a mianowicie to społeczność jb ;)

Dodaj mnie na steam chętnie pomogę <3 

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem  w stanie Ci pomóc,  odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej na forum bądź na steam(link jest  na profilu forum) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz sprzedawać skinyi bez wstrzymania handlu na dmarket, mają opcję bezpośredniego handlu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Allegro?

Nie ma blokady, zwrócą ci hajs w przypadku jeśli ktoś cię oszuka (pod warunkiem, że zgłosisz to na policję).

Radziłbym nie korzystać z usług żadnego forumowicza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim Zdaniem bezsensu szukać 'zaufanego pośrednika' jak to napisał SzmiT. Masz wiele stron mdzn. allegro, dmarket, cs.money gdzie mozna fajnie i bezpiecznie wybrać skiny do twojego upodobania i oczywiście koszta danego skina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi