Skocz do zawartości
RudyRydz

JB [Rozwiązane] Banicja Banicja :D

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Nowa rzecz.

Treść: Jestem za tym, aby każdy gracz, który w sposób PERFIDNY wykorzystuje info od kolegów został ukarany banem. Zauważyłem ostatnimi czasy, że bardzo dużo graczy bez żadnych oporów korzystają z otrzymanego infa i przeważnie wygląda to tak jakby grali na wh. Najwięcej tego typu akcji można zobaczyć np na zabawach, gdy gracze zostają 1 na 1. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest możliwe ukaranie gracza, który to info podaje dlatego też wydaje mi się, że byłoby to jedyne słuszne rozwiązanie problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Niestety, ale w większości sytuacji możemy się tylko domyślać jaka osoba podała informacje na temat innych graczy.
Osoba, która dostaje info mogła by dostać jakąś karę, ale to jakby nie patrzeć ona łamie regulamin a inny gracz, którzy siedzą razem na dowolnym komunikatorze głosowym.

Jakby nie patrzeć:
- Podpowiadanie osobom w przeciwnym zespole - Ban od 30 minut do 3 dni (w przypadku podejrzeń o wspomagacze - Ban na zawsze)
- Podpowiadanie - Mute/Gag od 30 minut do 24 godzin. (Jeżeli sytuacja się powtarza, ban do 3h.)

Dotyczy graczy, którzy łamią regulamin [czyt. podpowiadają] a nie koniecznie osoby otrzymujące takie informacje.

Dodanie punktu o którym mówisz będzie zawsze miało konsekwencje, których nie jesteśmy w stanie udowodnić - przez co gracze pisaliby że nadajemy karę bez podstawnie.

Dodatkowo: Osoba dalej będzie tak robić na innym komunikatorze, chyba że w życie wejdą bany za takie rzeczy ;) Jesteśmy w stanie nadać kary na serwerze, a nie na zewnętrznym programie, na którym przesiadują osoby, łamiące regulamin.

Edytowane przez uSzanowankoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RudyRydz napisał:

Jestem za tym, aby każdy gracz, który w sposób PERFIDNY wykorzystuje info od kolegów został ukarany banem.

podpowiadanie na innych komunikatorach głosowych oraz tekstowych jest u nas karane. problem polega na tym, że czasem ciężko udowodnić komuś winę.

jeżeli po obejrzeniu demka można dojść do wniosku, że ktoś dostawał podpowiedzi, napisz skargę. 

Sprawa została wyjaśniona.
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności