Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka
W tym temacie chciałbym usłyszeć wasze zdanie, o najnowszym wydarzeniu związanym z CS:GO, czyli IEM Katowice 2019 i zmianach w grze.
Jak każdy (bądź większość) wie, ten event jest pierwszym, w którym mamy dostęp do "Viewer Pass". Co ta przepustka nam daje? Cytując redaktora izaktv.pl, Michała Maćkowskiego* - "Po zakupie przepustki otrzymacie specjalny żeton, który pozwoli wam na zdobycie trzech skrzynek. Jednak, aby tego dokonać trzeba ulepszyć monetę poprzez wykonywanie misji i oglądanie spotkań na żywo za pośrednictwem: GOTV, Twitch lub SteamTV".
Moje zdanie o tym było, jest, będzie negatywne. Wystarczy spojrzeć na tego coina.

images?q=tbn:ANd9GcR0I2KEcakvtRe-nOGxe5Q

Nie podoba mi się. Przed całym zajściem miałem w planach zrobić pick'em na turniej, lecz wprowadzenie przepustki i ta brzydka odznaka zniechęciły mnie.
Jak wy to widzicie? Kupiliście/kupicie? Jeśli tak zapraszam do pokazania swoich typów niżej.

Pozdrawiam 
7days

*https://izaktv.pl/poradnik-jak-zdobyc-skrzynki-podczas-iem-katowice-2019/ link do całego poradnika.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście mam kupione , jeżeli myślisz o dropaniu skrzynek to musisz kupić ta przepustke bez niej nic nie dropniesz , i ponad to beda w trakcie majora jakies zadania do wykonania , + oczywiście sam pickem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna rzecz do wyru*ania dzieci na kasę.

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda pieniędzy na ten shit..

takie odznaki były fajne 5 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dziadostwo, skok na kasę od valve, bo cs'a zrobili f2p :OMEGALUL:

Nie kupiłem i nie mam zamiaru, to jest nawet droższe od operacji, a żeton jest brzydszy od wszystkich poprzednich majorów ;v

Edytowane przez raveN
poprawka
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj jestem neutralny. Według mnie mogliby dodać jakąś zniżkę dla prime typu -50% (lub chociaż -25%) i pojedyńcze naklejki każdej drużyny, które przecież mielibyśmy dawniej przy pick'emie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

40 zł za brzydka Oznakę tyle w temacie! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na nie.

• Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

waste of money

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.