Skocz do zawartości
? KriSu ?

JB [Odrzucona]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198396690709/

Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/wiktor420/

Nick oskarżonego: @wiktor2116gengJD
Opis sytuacji: W ostatniej rundzie na mapie ostatnia osoba wzieła lr na wabiki to wiktor sie uleczył medishotem i miał 51 hp, i mimo tego ze kazdy mowił ze chłop sie uleczył to będący na serwerze admin @ Michal645nawet nie zwrócił mu uwagi (pewnie napisze ze akurat zminimalizował gre)
Serwer: Jailbreak
Dowody: jb_dust2_final2 16:20

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja wyglądała tak jakiś typek wziol lr z 1 hp i użył heala pierwszy później ja użyłem heala 2 i mislismy przez 1 sekundę 51 hp a później znowu po 1 hp po prostu krisu się spłakał a nawet nie widział że tamten typ użył 1 heala #JK

A po 2 na naztepniej mapie powiedziałeś tak napisze skarge żeby michal dostał degrada więc nic takiego się nie stało bo i tak mieslimy po 1 hp płaczku 

• Smutne. 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem przecież jak sie ktoś leczy na zabawie z wabikiem to cofa później do 1 hp i poza tym skąd miałem wiedzieć że te osoby się uleczyły? Przecież nie mogę dac bana za coś co nie widziałem. W dodatku chyba ta osoba wzięła ze mną jako 1 ta zabawę i umarłem A jak umarłem to odrazu wyszedłem. 

Edytowane przez Michal645
  • Smutne. 1
  • Haha! 2
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nawet użył hila to co ? XD I tak by zginął na hita bo po milisekundzie znowu masz 1 hp więc w jaki sposób oszukał? :D bezsensowne skargi ? = W A R N

Edytowane przez Pawelek
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
SK4N3R,

SPAM, koledzy wyżej wyjaśnili to już przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@? KriSu ?nie wiem po co ta skarga jest bo przecież jak się ktoś leczy na lr wabiki to poźniej znowu ma 1 hp i w tym przypadku też tak było. + ja już wtedy wyszedłem, a ty krzyczałeś do mnie abym dał im bana, ale nie zauważyłeś, że ja już wyszedłem. UBT jak coś to była to ostatnia runda mapy. 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po nie całej sekundzie dostał ponownie jedno hp admin mógł tego nie zauważyć ponieważ było to ledwo widoczne 

Przestań pisać głupie skargi 

Do odrzucenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności