Skocz do zawartości

Regulamin Adminów

 Udostępnij


Avgariat

Rekomendowane odpowiedzi

sygnet.png.38b64a9538a800a1627294930f5b5f74.png
 

Regulamin : : Administracja

 

Admin serwera

 

§1. W przypadku złamania regulaminu przez Gracza, Admin stosuje karę w postaci slaya/kicka/bana, zgodnie z Taryfikatorem Banów.
- Admin ma prawo zbanować lub ukarać w jakikolwiek inny sposób drugiego Admina(posiadającego uprawnienia Admina na tym serwerze) tylko gdy ten szkodzi serwerowi! Jeśli dany admin po prostu łamie regulamin, powinieneś skontaktować się Właścicielem Sieci/Opiekunem.
- Admin nie ma prawa zbanować Właściciela/Opiekuna serwera, na którym ma uprawnienia Admina.
§2. Gdy na serwerze jest więcej niż jeden Admin, dzielą się ze sobą obowiązkami.
§3. Zmiana mapy może nastąpić wyłącznie wtedy, gdy występują trudności z utrzymaniem dyscypliny na mapie lub nieprawidłowości w działaniu serwera/mapy.
§4. Kłótnie między Adminami nie będą tolerowane i są niedopuszczalne. W przypadku zaistnienia konfliktu, zgłasza się tenże problem do Właściciela/Opiekuna  tego serwera.
§5. Jeśli gracz, który ubiega się na stanowisko Admina, miał blokadę VAC w przeciągu ostatnich 365dni w grze, której składa podanie i są na to dowody, podanie zostaje automatycznie odrzucane.


Zakazy

 

§1. Admin nie ma prawa odbanowywać Graczy bez wcześniejszej zgody Właściciela/Opiekuna lub pozytywnie rozpatrzonego odwołania od bana złożonego przez Gracza na Forum.
- Nie dotyczy to banów nadanych "przez przypadek"! Jeśli zbanowałeś kogoś nieumyślnie jak najszybciej go odbanuj!
§2. Admin nie może banować Gracza na jego własną prośbę.
§3. Admin nie może nadużywać chatu w hudzie za pomocą "@", "@@" oraz "@@@". Admin nie może używać tego czatu gdy sytuacja tego nie wymaga.
§4. Admin nie ma prawa faworyzować Graczy.
§5. Admin nie może dzielić się swoim Adminem.
- Na koncie Admina może grać tylko admin!
§6. Admin nie może nadawać banów Graczom na swoim serwerze, którzy nie przestrzegają regulaminu poza jego obrębem.

- Wyjątkiem są bany za używanie wspomagaczy.

Powinności

 

§1. Admin ma obowiązek być aktywnym zarówno na serwerze jak i na forum. Ponadto jest zobowiązany do odwiedzania forum co najmniej raz na dwa dni.
§2. Admin ma obowiązek sprecyzować powód bana tak, aby Gracz, który go otrzymał (oraz inni Gracze/Admini widzący powód) wiedział, za co ten gracz został ukarany.
§3. Admin ma obowiązek mieć dowód(screenshot lub demo) na bana, który trwa dłużej niż 1 godzina.
§3.1. Jeżeli gracz odwoła się od takiego bana, to admin ma obowiązek przedstawić dowody w ciągu 24h.
§4. Admin ma obowiązek zawsze zachowywać kulturę wobec Graczy oraz reszty Adminów - nie obraża nawet nagminnie zachowujących się i łamiących regulamin Graczy.
§5. Admin pilnuje, by Gracze nie łamali regulaminu.
§6. Admin ma obowiązek wypowiadać się w dziale na Forum "Bany". Zgodnie z podziałem, w dziale "Odwołania od bana" odbanowuje odwołujących się Graczy ze swojego serwera, w dziale "Zgłoś cheatera" łapie cheaterów zgłaszanych a w dziale "Skargi", czyta i rozwiązuje skargi.
§7. Admin ma obowiązek ostrzegać nowych graczy przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny, na say, HUD lub przez kick z powodem.
§8. Admin CSGO ma obowiązek połączyć konto na forum z kontem steam oraz discordem.
§9. Admin ma obowiązek posiadać na serwerze identyczny lub podobny nick do tego, który podał w podaniu.
§10. Admin ma obowiązek posiadać na forum identyczną lub podobną nazwę użytkownika do nicku, który używa na serwerze.
§11. Admin ma obowiązek upomnieć gracza przez mikrofon nawet gdy nie posiada mutacji.
§11.1 Jeżeli admin nie posiada mikrofonu, bądź aktualnie nie może się odezwać ma on obowiązek upomnieć gracza poprzez wiadomość msay.

§12. Admin ma obowiązek odrobić trzeciego i każdego kolejnego warna w przeciągu tygodnia.

 

Wskazówki

 

§1. Jeśli pojawi się luka w regulaminie, nie pytaj innych graczy ani nawet Adminów co z tym zrobić. Zgłoś problem do Właściciela/Opiekuna  i poproś o pomoc w rozwiązaniu problemu.
§2. Nigdy nie wierz na słowo graczom na serwerze. Zawsze bądź świadkiem/miej dowody złamania przez kogoś regulaminu przed nadaniem bana.
§3. Po krótkim czasie od nadania jakiegokolwiek bana, sprawdź dział "Odwołania od bana" na forum, gdyż ten gracz mógł się od niego odwołać.
§4. Pamiętaj, że Twoim obowiązkiem jest wypowiadać się w skargach na Twoją osobę oraz w odwołaniach od bana z Twojego serwera. Nieważne, że ban został nałożony przez innego admina w odwołaniu, serwer będzie miał lepszą opinię gdy takie sprawy zostaną jak najszybciej rozpatrzone.
§5. Gdy otrzymujesz rangę Admina, otrzymujesz również dostęp do specjalnego działu na Forum dla Adminów i rang wyższych. Znajdują się w nim ważne bieżące sprawy oraz kilkanaście bardzo przydatnych tematów które każdy Admin powinien przeczytać przynajmniej raz.
§6. Pamiętaj, że gracz to też człowiek. To gracze tworzą naszą społeczność. Jeśli nie będziesz ich szanował, oni nie będą szanowali Ciebie. Dbaj o graczy a będziesz i lubiany na serwerze i sieć będzie miała dobrą reputację.

 

Ważne linki:
 

 ↪ Taryfikator Banów

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności