Skocz do zawartości

F4n4tyK.

Zbanowany

Ostatnia wygrana F4n4tyK. w dniu 13 Stycznia 2019

Użytkownicy przyznają F4n4tyK. punkty reputacji!

Reputacja

26 Ambitny

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

5426 wyświetleń profilu
  1. Nick: F4n4tyK. Imię: Sebastian Wiek: 18 Doświadczenie w moderatorowaniu: Bardzo dobre. Ile czasu poświęcam forum dziennie: Kilkanaście godzin dziennie. Większość osób pamięta ile godzin byłem online jak miałem moderatora. Coś o sobie: Nazywam się Sebastian, mieszkam w Mazurach. Jestem aktualnie w technikum o profilu informatycznym. Bardzo lubię grać na serwerach w CS:GO oraz w Ligę legend. Jeżeli dostanę jakieś zadanie, staram się je wykonać i nie zaniedbuję swoich obowiązków. To chyba na tyle. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Byłem moderatorem, technikiem na ts3, m@ i o@. Kontakt: Steam, ts3, pw na forum.
  2. Nick: 「 F4n4tyK. 」 Nick oskarżonego: *ArenaSkilla Adwokat Cypuś STEAM_1:0:439701157 Opis sytuacji: Gracz rozmawia bez mutacji, zgłoszenia nic nie dają nawet jak jest admin. Dowody: demko mapa jb_fortify_v2-2 Ostrzeżenie od admina, następnie oskarżony nadal używa mikrofonu bez mutacji i nie dostaje mute'a.
  3. Nick: 「 F4n4tyK. 」 Nick oskarżonego: ✭Amelia✭ STEAM_1:1:157695546 Opis sytuacji: Na rundach noscope ✭Amelia✭ wchodziła pod mapę. Dowody: ss'y przedstawione niżej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności