Skocz do zawartości

✪ rudyBiceps ツ

VIP
 • Zawartość

  83
 • Post ratio

  2.18
 • Wpisy

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • System

  Linux

Reputacja

29 Pomocny

7 obserwujących

O ✪ rudyBiceps ツ

Użytkownik
Donator
Moderator
Opiekun Serwera

Ostatnie wizyty

 1. Zgłoś się do mnie na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 2. Zgłoś się do mnie na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 3. ✪ rudyBiceps ツ

  Rekrutacja na Admina

  §5.3. Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon. Zły dział i brak linku GT.
 4. Zgłoś się do mnie na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 5. §5.5. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. Aplikacja została odrzucona.
 6. Zamykam na prośbę autora Aplikacja została odrzucona.
 7. Typ Grafiki: sygnatura Tematyka: anime lub samochody Wymiary: na forum Kolorystyka: ciemna (bardziej czerwono-czarna, tak jak forum) Napis/y: Jeżeli będzie w gifie to: rudyBiceps, ArenaSkilla, Moderator, Opiekun Serwera. Jeżeli bez gifia to samo rudyBiceps i ArenaSkilla. Inne uwagi: niech pasuje do kolorystyki forum
 8. Zgłoś się do mnie na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 9. Zlecenie zostało wykonane.
 10. Brak linku GT. Aplikacja została odrzucona.
 11. Admin zrezygnował.
 12. Sprawa została wyjaśniona.
 13. CS:GO Mod: 356 DeathRun v1: 748 DeathRun v2: 746
×