Skocz do zawartości

yokey

Użytkownik

Reputacja

27 Ambitny

Social Media

Ostatnie wizyty

205 wyświetleń profilu
 1. yokey

  JB [Przyjęta]0 reakcji

  Kozak jesteś jak wbiłem na serwer to na chwilę miałem z/w potem napisałem na msay i już był spokój (Bot_Kozaczek dostał mute) Jeżeli przed moim wejściem na serwer lub w trakcie mojego "z/w" nadużywali to niech ubt sprawdzi demko i nada im odpowiednie kary.
 2. Na Tak +sm +aktywność +wiek +mutacja
 3. Na nie, - Wiek - Brak mutacji -Nie widz ciebie w tej roli -zachowanie
 4. Na tak +wiek +zachowanie +spoko morda z ciebie -aktywność troche słaba (ale wiem ze nadrobisz)
 5. To powinno byc w dziale "zgłoś cheatera" . Ale wypowiem się o sytuacja która była dzisiaj na mapie: cloudsy ok. 10:15 nie pamiętam która runda lecz gracz ♥BotKozaczek♥ dziwnie się zachowywał wiedział gdzie są przeciwnicy. przykładowa sytuacja gdy @ B0SSM4N sie zbuntował wszedł do one waya pod gr. To nagle ♥BotKozaczek♥ wrócił sie do celi nie sprawdził żadnego secreta nagle się odwrócił wcelował w tego one waya i zabił BOSSMANA w głowę. Mam nadzieję że to demko też sprawdzicie. A po za tym dzisiaj jeszcze po godzinie 12 była mapa jb_spy.... i też dziwnie się zachowywał lecz nie miałem za dużo dowodów więc nie mogłem mu dac bana. Mam nadzieję że sprawdzicie te wszystkie demka które podałem.
 6. To powinno byc w dziale "zgłoś cheatera" . Ale wypowiem się o sytuacja która była dzisiaj na mapie: cloudsy ok. 10:00 nie pamiętam która runda lecz gracz ♥BotKozaczek♥ dziwnie się zachowywał wiedział gdzie są przeciwnicy. przykładowa sytuacja gdy @ B0SSM4N sie zbuntował wszedł do one waya pod gr. To nagle ♥BotKozaczek♥ wrócił sie do celi nie sprawdził żadnego secreta nagle się odwrócił wcelował w tego one waya i zabił BOSSMANA w głowę. Mam nadzieję że to demko też sprawdzicie. A po za tym dzisiaj jeszcze po godzinie 12 była mapa jb_spy.... i też dziwnie się zachowywał lecz nie miałem za dużo dowodów więc nie mogłem mu dac bana. Mam nadzieję że sprawdzicie te wszystkie demka które podałem
 7. yokey

  JB [Odrzucona]Skarga

  To nieźle że ja mówiłem ,że nie ma fk. Ja ogarniałem sprawe z kolegą którego musiałem odbanować i koziołek ogarniał twoją sprawę. Chciałbym dodać że głównymi osobami tworzącymi bałagan jesteś ty i Stasiu :). Ty wróciłeś i są same problemy "-". A koziołek mówił że nie ma fk. I ten mute od koziołka chyba ci nie wystarcza. Na każdej mapie "drzesz sie do mikrofonu i przekrzykujesz innych graczy"
 8. Na tak +wiek +/-sm +nie było nigdy z tobą problemów
 9. +zachowanie +znam cie od dłuższego czasu na serwerze +spoko morda z cb Na tak
 10. Tak Nie znam cie zbytnio ale jestem na tak +zachowanie
 11. Po pierwsze to miałem przez chwilę "z/w" gdy wróciłem usłyszałem tylko trochę więc dałem ostrzeżenie i sytuacja się już nie powtórzyła .Tak to to powinna być skarga na tego gracza a nie na mnie.
 12. Sorki no ale na tą chwilę jestem na nie Nie mam nic do ciebie lecz ostatnio dostałeś dengu ja bym chwileczkę poczekał. Na tą chwilę jestem na nie :c
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności