Skocz do zawartości

OlszakK

Admin COD

Reputacja

20 Pomocny

1 obserwujący

O OlszakK

Użytkownik
 • Urodziny 27.10.2001

Informacje personalne

 • Miejscowość
  Kwidzyn
 • SteamID
  STEAM_0:1:95145121

Ostatnie wizyty

 1. Raczej wszystko i mam nadzieję, że wystarczająco dobrze Chciałbym zauważyć że punkty 4,5 i 10 już zostały wprowadzone, więc w imieniu COD'a dziękuje i w razie potrzeby chętnie pomoge w tym czym będe potrafił.
 2. Ostatnio po rozmowie zmienił zachowanie, więc dlaczego by nie dac szansy?
 3. OlszakK

  [Odrzucone] hełm :D

  Osoby z niższym lvl beda miały jeszcze mniejsze szanse na zabicie Nope
 4. Pomysł może i ciekawy, lecz nie uważam aby to było potrzebne gdyż COD w moim odczuciu jest trybem 4fun, a takie rzeczy przyciągną osoby grające tylko poważnie, co może popsuć zabawę słabszym graczom i doprowadzić do zdenerwowania oraz rozgoryczenia. Na nie
 5. Na tak Mam nadzieje że szybko ci sie nie znudzi.
 6. Niestety ale z takim podejściem i zachowaniem mozesz tylko snić o administratorze. Moze te wszystkie odpowiedzi skłonią cie do przemyślenia pewnych rzeczy i zrozumiesz, ze twoje zachowanie jest nie stosowne jak na admina. Na Nie i przemyśl następnym razem co robisz i mówisz.
 7. OlszakK

  Propozycja

  Ogólnie wszystko fajnie, ale monety nie resetują się co mape tylko jest szansa na usuniecie podczas wyjscia lub (Najczęściej) wywalenia poprzez crash`a czy brak odpowiedzi(Internetu). Wydaje mi się, że w kodzie jest zapisane aby zapisywało monety, lecz po prostu występuje jakiś błąd.
 8. Jak nie będziesz świrować strażakiem , to jak najbardziej na TAK.
 9. Dobrze, @ NTM można prosić.
×