Skocz do zawartości

rafal120172

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. jestem jak najbardziej na tak
  2. ja tylko napisałem co uznałem za dziwnego w twojej grze i dlaczego cie zbanowałem. jak UBT uzna to że to była "magia cs" to dostaniesz UB.
  3. 00:52:00 - celownik trzyma na wysokości nóg po czym przesuwa go dokładnie na głowę przeciwnika gdy go jeszcze nie widzi. 05:10:00 - nie wiem jak wpadł ten strzał skoro celownik był skierowany w ziemie. 10:00:12 - celuje w przeciwnika przez ścianę. moim zdaniem normalny gracz celowałby obok filaru,ale takie bynajmniej jest moje zdanie. 15:29:00 - skąd wiedział że przeciwnik schował się za skrzynką na nie np pobiegł za ścianę. Pozostawiam do oceny UBT.
  4. Jeszcze raz dokładnie obejrzałem demko i niektóre dziwne strzały w slow motion z tamtego meczu i rzeczywiście gracz jest czysty. Z racji na brak wystarczających dowodów, proszę o UB gracza.
  5. pomożesz mi ?

     

  6. @ Yamakashi 24 godziny już mineły a skuna nie ma od piątku na forum. to co teraz?
  7. nie wiem skąd pobrałem bo już nie pamiętam możliwe że stamtąd. usunąłem jakieś 3 pliki o tej nazwie z cs ale nie wiem czy to pomoże bo sie nie znam. A jak demko wykaże że nie mam nic to dostane UB czy nie ma szans na to?
  8. a dlaczego bana byś zostawił bo nie rozumiem? przecież nic nie miałem
×