Skocz do zawartości

rafal120172

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: rafal120172 Wiek: 19 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: chcę sprawić aby granie stało się przyjemniejsze w jak największym stopniu wyeliminować cheaterów. Doświadczenie w adminowaniu: byłem adminem na tym serwerze przez jakies 5 miesiecy. pozniej zostałem zdegradowany bo nie miałem komputera i nie miałem jak grac Jak długo gram w CS 1.6?: 4 lata W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Różnie. głównie wieczorem. najwięcej w weekendy, Link GT: https://www.gametracker.com/server_info/185.30.124.110:28033/ aktywnosc 0 ale poprawie Znajomość AMXX: 5/10 Mikrofon: Tak Kontakt forum Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Przeczytałem
 2. jestem jak najbardziej na tak
 3. ja tylko napisałem co uznałem za dziwnego w twojej grze i dlaczego cie zbanowałem. jak UBT uzna to że to była "magia cs" to dostaniesz UB.
 4. 00:52:00 - celownik trzyma na wysokości nóg po czym przesuwa go dokładnie na głowę przeciwnika gdy go jeszcze nie widzi. 05:10:00 - nie wiem jak wpadł ten strzał skoro celownik był skierowany w ziemie. 10:00:12 - celuje w przeciwnika przez ścianę. moim zdaniem normalny gracz celowałby obok filaru,ale takie bynajmniej jest moje zdanie. 15:29:00 - skąd wiedział że przeciwnik schował się za skrzynką na nie np pobiegł za ścianę. Pozostawiam do oceny UBT.
 5. Jeszcze raz dokładnie obejrzałem demko i niektóre dziwne strzały w slow motion z tamtego meczu i rzeczywiście gracz jest czysty. Z racji na brak wystarczających dowodów, proszę o UB gracza.
 6. pomożesz mi ?

   

 7. @ Yamakashi 24 godziny już mineły a skuna nie ma od piątku na forum. to co teraz?
 8. nie wiem skąd pobrałem bo już nie pamiętam możliwe że stamtąd. usunąłem jakieś 3 pliki o tej nazwie z cs ale nie wiem czy to pomoże bo sie nie znam. A jak demko wykaże że nie mam nic to dostane UB czy nie ma szans na to?
×