Skocz do zawartości

Irelia

Areniak

Reputacja

89 Zdolny

5 obserwujących

O Irelia

 • Inne grupy Areniak
 • Urodziny 17.03.1998

Ostatnie wizyty

1550 wyświetleń profilu
 1. Szkoda, że żaden z twoich koleżków nie powiedział Ci, że jest moją siostrą, ale skoro uwielbiasz robić takie rzeczy ze swoją albo z bratem, to ja nic przeciwko nie mam. To jest twoje życie.
 2. Od kiedy to majorzy pokazują dowód zdegradowania admina? Nie ma czegoś takiego i proszę oto podpunkt w regulaminie co może major admin: 3. Posiada prawo do zarządzania obecnymi adminami, to znaczy opieki nad nimi oraz degradacji ich(z uprzednim uzgodnieniem takiej decyzji z rangą wyższą). - Z tego co wiem kontaktowała się z beniem, więc o chuj ta spina?
 3. Nie dostaje żadnych kar? Hmm... Może dlatego, że żaden z Was nie wpadł na pomysł napisania skargi albo, że lubicie lizać dupę dziewczynom z neta i tego nie zrobiliście, chuj mnie to obchodzi szczerze. Nie wiem dlaczego toksyczna osoba taka jak Ty wgl wypowiada się na temat kultury, proszę Cię. Chyba czytanie u Ciebie boli, bo widocznie nie doczytałeś tego, że ona straci majora tak czy siak. Nie wiem czy wiesz, ale to nie Termii jej przekazał majora, ale BENIO jak ja to już wspominałem na CB i dlaczego nikt do niego z tą pretensją nie poszedł? Skargi zaczęły się na nią dopiero wtedy jak jeden z waszych ziomków adminów wyleciał na zbity pysk za to co jest prawdą - sam widywałem jego wyzwiska i proszę nie pieprzyć, że tak nie było 0.- I tak jak już wspominałem, niech lepiej zacznie ktoś inny się wypowiadać, bo z frajerskimi cziterami nie gadam.
 4. Co masz na myśli "przedszkola"? Po coś jest regulamin, żeby go przestrzegać, czyż nie? Ja na prawdę rozumiem przeklinać, bo coś nie wyszło, ale od razu wyzywanie? Nikt nie wymaga od admina nie wiadomo czego, jak ktoś obraża to mute/gag i tyle, ciężka rzecz to nie jest.
 5. Nie mówię, że ona nie może dostać degrada, ale skoro wytykacie podobne błędy jej, to dlaczego od razu Wy się nie przyznacie do tego i jeszcze oczekujecie, że Tobie za to jeszcze zwrócą admina? Hipokryci i nic więcej.
 6. Ja tylko chcę przypomnieć: Admin dostał ostrzeżenie owszem, ale raczej wątpię, żeby jakoś reagował na obrażanie innych osób jak potrzeba, bo jak On to napisał: "gdybym miał banować za wyzywanie to połowa serwa by musiała wylecieć.... ". Co do "Admin @Spe3DUbył nie tylko osobą która była chillowym adminem, ale osobą z którą można było pogadać na serwerze, pośmiać się, czasami powyzywać, ale przecież, skoro @ Sadystkamoże, to dlaczego @Spe3DUnie może?." - Może i jest osobą, którą da się pogadać, ale sam jak twierdzisz łamie regulamin, bo wyzywa. Wytykacie jej takie same błędy, co wy robicie, więc dlaczego niektórzy chcą powrotu Speedu na stanowisko admina i wymagacie degradacji z majora 16 latki? Od razu zaznaczę, że nie stoję po żadnej stronie.
 7. O dobrze wiedzieć, że ma vac bana. Jeb*ć cziterów! na nie, bo cziter.
 8. Typowane Liczby (6): 1, 2, 3, 4, 5, 6
 9. Irelia

  Pytanie dnia #200

  Benio wygrał, nagroda zostanie dostarczona pocztą, gratulujemy! Najciekawsze? Nie mam.
 10. Weź pozasłaniaj to IP, bo widać to XD jestem na tak A i dodałbym, że Irelia też się liczy co do poradników
 11. Na nie: 1. https://imgur.com/a/ng83s0h - Ewidentnie twoje zachowanie jest na poziomie zerowym. 2. Udostępniasz dane osobom trzecim, sytuacja na mirku, typek zwyzywał mnie podając imię i nazwisko, o którym tylko Ty wiedziałeś . Nie mam dowodów, ale wystarczy, że wiem 3. https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&advSearch=yuki&advType=name - Sourcebans nie kłamie, kultura Dla mnie jesteś osobą niegodną takiego stanowiska, już jakieś 12-latki śmieszne są lepsze niż Ty.
 12. Irelia

  Pytanie dnia #199

  Co mnie obchodzi opinia innych? Niech sobie tam mają, to ty masz się cieszyć życiem robiąc co chcesz, a nie żyć tylko dlatego, że ktoś Ci każe.
 13. Irelia

  Pytanie dnia #196

  Skracałbym życie tym, którym sami mają rok życia
 14. https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11630&download=auto0-20200305-192702-1559101874-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-2013.zip 01:00 - W pierwszej rundzie w pałacach dziwne zachowanie 06:10 - Idzie sobie przez TT na pałe i za chwilę podchodzi Mu z pałaców na blisko przeciwnik, więc jego reakcja wygląda tak jak wygląda. 16:20 - Strzela się z awupe, chowa się za ścianą by pójsc na schodki przy TV i zaraz się wcelowuje we mnie, bo wie jakimś cudem, że wyjdę zaa ściany. 40:20 - Idzie sobie undera i od razu na mnie wcelowany wychodzi - wcześniej podejrzewałem, że coś ma, a tutaj byłem już pewien Tak na prawdę dałem rozpiskę, żeby nikt się nie czepiał. Wszystko od początku widać jak napierdala na czitach, żałosny gracz.
 15. Od tego są osoby takie jak ja, by wytykać palcem heheheh. Jeżeli chcesz nauczyć czegoś kogoś, to przynajmniej postaraj się nabyć odpowiednią wiedzę, tyle ode mnie 0.-
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności