Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Irelia

Areniak

Reputacja

76 Zdolny

5 obserwujących

O Irelia

Areniak
 • Urodziny 17.03.1998

Ostatnie wizyty

 1. Irelia

  Pytanie dnia #200

  Benio wygrał, nagroda zostanie dostarczona pocztą, gratulujemy! Najciekawsze? Nie mam.
 2. Weź pozasłaniaj to IP, bo widać to XD jestem na tak A i dodałbym, że Irelia też się liczy co do poradników
 3. Na nie: 1. https://imgur.com/a/ng83s0h - Ewidentnie twoje zachowanie jest na poziomie zerowym. 2. Udostępniasz dane osobom trzecim, sytuacja na mirku, typek zwyzywał mnie podając imię i nazwisko, o którym tylko Ty wiedziałeś . Nie mam dowodów, ale wystarczy, że wiem 3. https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&amp;advSearch=yuki&amp;advType=name - Sourcebans nie kłamie, kultura Dla mnie jesteś osobą niegodną takiego stanowiska, już jakieś 12-latki śmieszne są lepsze niż Ty.
 4. Irelia

  Pytanie dnia #199

  Co mnie obchodzi opinia innych? Niech sobie tam mają, to ty masz się cieszyć życiem robiąc co chcesz, a nie żyć tylko dlatego, że ktoś Ci każe.
 5. Irelia

  Pytanie dnia #196

  Skracałbym życie tym, którym sami mają rok życia
 6. https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11630&amp;download=auto0-20200305-192702-1559101874-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-2013.zip 01:00 - W pierwszej rundzie w pałacach dziwne zachowanie 06:10 - Idzie sobie przez TT na pałe i za chwilę podchodzi Mu z pałaców na blisko przeciwnik, więc jego reakcja wygląda tak jak wygląda. 16:20 - Strzela się z awupe, chowa się za ścianą by pójsc na schodki przy TV i zaraz się wcelowuje we mnie, bo wie jakimś cudem, że wyjdę zaa ściany. 40:20 - Idzie sobie undera i od razu na mnie wcelowany wychodzi - wcześniej podejrzewałem, że coś ma, a tutaj byłem już pewien Tak na prawdę dałem rozpiskę, żeby nikt się nie czepiał. Wszystko od początku widać jak napierdala na czitach, żałosny gracz.
 7. Irelia

  Poradnik-pozycje mirage

  Od tego są osoby takie jak ja, by wytykać palcem heheheh. Jeżeli chcesz nauczyć czegoś kogoś, to przynajmniej postaraj się nabyć odpowiednią wiedzę, tyle ode mnie 0.-
 8. Irelia

  Poradnik-pozycje mirage

  Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś na ticket mówił "budka", co nowi gracze i wymyślają jakieś głupoty. Co do samego poradnika, to nie postarałeś się i brakuje tutaj nazw kilku miejscówek.
 9. Irelia

  [Przyjęta]Młyn JB

  6. Admin ma obowiązek wypowiadać się w dziale na Forum "Bany". Zgodnie z podziałem, w dziale "Odwołania od bana" odbanowuje odwołujących się Graczy ze swojego serwera, w dziale "Zgłoś cheatera" łapie cheaterów zgłaszanych a w dziale "Skargi", czyta i rozwiązuje skargi - W tym przypadku admin bez obejrzenia demka nie rozwiąże skargi, więc admin też ma oglądać demka.
 10. Irelia

  Pytanie Dnia #186

  Żołnierz i tak zostało.
 11. Irelia

  Pytanie Dnia #178

  Owszem, ale brak światła zastępujemy słowem "ciemność". Tak samo jak brak dobra "złem". Jest to spowodowane naszym językiem, w tym przypadku nadania mu przeciwieństwa słowa, dodając mu pewnego podkreślenia. Przykładowo... Mamy słowo "Słodki" - "Och jaki ten piesek jest słodki...", ale gdyby pies był jakiś agresywny, nieprzyjazny, to idąc twoim rozumowaniem powiedzielibyśmy "Ten pies nie jest wcale taki słodki", to nie daje nam dokładnej informacji jaki ten pies jest, ciężko się nawet tym przejąć. Od tego oczywiście są przeciwieństwa słowa "słodki", które nadadzą już tego PODKREŚLENIA, a co za tym idzie będzie działać lepiej na naszą wyobraźnię Dlatego według mnie istnieje COŚ co nazywa się złem lub brakiem dobra - jak zwał tak zwał. @Edit Nawiązując do waszych postów, to powiem tyle, że jest w chuj czynników, w których występować może ZŁO i nie koniecznie może zależeć to od rodziny, ba... rodzina nie zawsze może mieć wpływ na swoje dziecko
 12. banować? A po co banować, bo nie rozumiem? Wiesz, że jest coś takiego jak mute i gag, prawda? I "połowa" serwera masz na myśli 2/3 osoby?
 13. Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198379812805/ i https://steamcommunity.com/profiles/76561197967624495/ Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Speedu i timmy Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Jeden obraza, a drugi mimo zgłoszeń nie reaguje. Jak juz za 50 zgłoszeniem zareagował to jedynie spytał kto jest takim toxiciem. Sory Speedu, ale jeśli focus masz tylko na gre, to po co Ci admin? Oczywiście do tej pory nie zareagował i chodzi sobie "pan obraza" na serwerze i wszystkich "jebie jak psy" Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) Only Mirage Dowody: (Screeny, demo, poproszenie O@ o logi serwera, GOTV lub minimum 3 innych Graczy) https://www60.zippyshare.com/v/c6xxD2l0/file.html - nawet ich sidy.
 14. lol to coś takiego wgl jest? Najwidoczniej musiałem to pominąć... na tak.
 15. Nick:(Na jakim grasz na serwerze): Irelia Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę): Metylesmie* Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Zjechany cziter? Serwer: (Na jaki serwer zgłaszasz cheatera) Only Mirage, a może dd2? IP/SI(Wpisz "status" lub "amx_ip" w konsoli) w dowodach... Dowody:(Demko lub HLTV) https://www44.zippyshare.com/v/ewBO6Zid/file.html
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności