Skocz do zawartości

Irelia

Areniak

Reputacja

103 Znany

6 obserwujących

O Irelia

 • Inne grupy Areniak
 • Urodziny 17.03.1998

Ostatnie wizyty

2993 wyświetleń profilu
 1. 1. Moim zdaniem ten noblock powinien służyc tylko do tego, żeby w razie czego jak ktoś zablokuje jakieś przejście, to byłaby możliwość przejścia przez tego typa. Z drugiej strony to utrudniłoby życie drugiej stronie 2. Tak na prawdę, to wcale nie działa tak jak sobie myślisz, zablokowanie !rs nic Ci nie da. Ewidentnie jest coś z pluginiem od balansu nie tak. Dodatkowo jak zablokujesz możliwość resetowania statystyk, to gracze nie będą zadowoleni z tego.
 2. Czemu ty masz dwa razy areniaka?

  Ja też tak chcę!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Tomgra

   Tomgra

   Mówiąc "wyjątkowych", miałeś na myśli "zepsutych"?

  3. Irelia

   Irelia

   Nie, nie... Tą konkretną wyjątkowość ciężko opisać, tylko osoby, które się w tym kręgu znajdują posiadają wiedzę na ten temat. Nie może Ona uciec poza ten krąg.

  4. Novu

   Novu

   Ktoś mu dał jako grupę podrzędną i główna :KEKW:

 3. Również uważam, że może zostać tak jak jest, mimo że się wkurwiam jak sobie zapierdala i ciężko w to trafić. Jednak nawet svipa pokona najstraszliwsza broń, a jest nim Desert Eagle! Strzał w głowę uśmierci każdego, bez wyjątku, buhahaha - o ile oczywiście siądzie, bo z tą grą bywa różnie.
 4. Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) Nie podam, nie chce Mi się. Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198318579372 Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) ✰ ✬ LuKKi ✬ ✰ Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Nadmierna obraza, patrząc na poprzednie commsy widać, że to nie jest jednorazowa akcja i nie widać u niego poprawy. Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) MIRAGE Data i godzina zdarzenia: 22:50, 08.09.2021 Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- dokładny czas zdarzenia)
 5. 21. Zakaz pisania na czerwono, gdy nie jest się adminem. 24. Zakaz używania przekleństw oraz podszywania się pod admin w tagu na chacie. Podszywanie się pod administracje - Ban od 1 godziny do 1 dnia Jeśli osoba notorycznie dostaje mute/gag/ctban i nie ma żadnej poprawy w jej zachowaniu - perm mute/gag/ctban (w zależności co wcześniej otrzymywał). - co do notoryczności: https://sjp.pwn.pl/slowniki/notorycznie.html tymczasem sourcebans atraksa, na którym wcale nie widać tej notoryczności: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=Atraks&Submit=Szukaj "Odwołanie od bana jest kierowane do major admina serwera, gdyż to on nakazał mi nadać perm gaga twojej osobie, więc pisanie skargi na ten temat jest moim zdaniem bez sensowne. Pisałem Ci kilku krotnie na czacie, że ja tylko wykonałem swoją pracę jako UBT." - Ty nadałeś permgaga z niewłaściwym powodem i Ty będziesz się tłumaczyć, co do majora, który "kazał" Ci nadać mu permgaga, to również jest winny i nie przestrzega regulaminu albo go nie zna, zresztą jak i Ty "Dowodem była wiadomość od Major Admina serwera, którą tutaj udostępnię:" - Według tego screena uznajesz, że kolega Atraks bawi się "komendami"(do których dostępu zresztą nie ma), a biedny tylko na czacie pisze, dodatkowo później dodajesz coś o "komendach radiowych", które wcale nie mają nic wspólnego z czatem. Jak widać w regulaminie ogólnym jest zakaz podszywania się pod admina w tagu na chacie i pisania na czerwono, gdy się nim nie jest - te dwie rzeczy określają, że jest się adminem. Taryfikator określa, że za te dwie rzeczy admin ma prawo nadać bana od 1 godziny do 1 dnia za coś takiego. Dodatkowo nawet, gdyby określał coś więcej, to i tak bind typu: ADMIN: zbanowano gracza blabla... wydaję się być tylko zwykłym kopiuj/wklej (bo nie określa kto jest tym adminem) i może tylko i wyłącznie podchodzić pod "spam" jednak: Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie: Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy. Podsumowując: Major admin mirka i ubt nie znając lub mając w dupie regulaminy nadali bezpodstawnego permgaga, którego nawet nie określa regulamin. Administracja nie jest wstanie zaradzić sobie w inny sposób, niż nadanie bezpodstawnych banów, co świadczy tylko i wyłącznie o Was i tej sieci.
 6. Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) https://steamcommunity.com/profiles/76561198032013336 Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/id/FL3RM4N/ Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Flarmen Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Faworyzacja (Nie dał sobie gaga po prowokacji oraz Clayowi, który używa słówek o których pojęcia nie ma co znaczą i używa brzydkich słówek), prowokacja ze strony admina (np. sytuacja przedstawiona na 1 screenie, gdzie napisałem coś o p90, a nagle wyskakuje tutaj adminek z prowokacją), zresztą nie tylko dzisiaj. Na moim profilu też widać jego prowokacje, pierwszy komentarz u góry. Dostałem oczywiście od niego gaga na 2h za "obrazanie i prowokowanie", poza tym, że nikogo nie obraziłem, to za słówko "ale słabiak" dał mi gaga na 2h, ciekawy admin. Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) OnlyMirage Data i godzina zdarzenia: 15:30 Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- dokładny czas zdarzenia) https://iv.pl/image/GI5a4ab https://iv.pl/image/GI5aJF5 https://iv.pl/image/GI5a8ME
 7. 11:10 - Miałeś na celu danie paki, po czym schowałeś ją do siebie i skierowałeś się stronę ściany... tylko nie wiem po co to było? 24:00 - Przykro Mi, ale tutaj jest to kolejna sytuacja, w której twoja reakcja była wystarczająco dziwna jak na "info". Do tego przerwałeś animację rzutu i wyjąłeś nóż wtedy kiedy chciał na Ciebie wychylić, jednak tego nie zrobił. Jeżeli twierdzisz, że to info, to pewnie wyglądało tak: Gonna: Gdzie jesteś? shym: Pod ventami na CT, schowałem się. Gonna: Dobra to ja rzucam tam palaka shym: O nie, to ja wychylam na Ciebie! W tym momencie shym próbuje wychylić, ale tego nie robi. shym: hahahah joke! Gonna: Kurła nie strasz mnie, jak coś udajemy, że nic się nie stało. Obok jest atraks, przepuszczę go, wtedy go zabijesz, a ja Ciebie. Atraks zostaje zabity, a Gonna zabija shyma. Przedstawiłem 2 sytuacje, na których się spaliłeś i nie ma mowy o pomyłce.
 8. Jestem na nie, Pokazałeś właśnie w jaki sposób sprawdzasz demka i jak je oceniasz. Nie dość, że robisz to na takie odwal się, to przeczysz samemu sobie.
 9. https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11630&download=auto0-20210403-000755-746372011-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128__NoPrime_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-0039.zip 11:10 - Nie rozumiem co on tutaj zrobił... najpierw wyjął pakę, a później dziwnie się cofnął, wyjął scouta i jego kolega wychylił i zginął. A sam wyszedł z tej akcji cały i zdrowy zabijając AWUPKĘ. 24:00 - Ups, chyba mamy kolejną spaloną akcje. Tutaj nie będzie nic o "tickrate 16" . Gonna udaje się w stronę okna z jungle i obserwuje wenty idące na CT - Za nim jest Atraks - wyjmuje molo i chce rzucić w miejsce przeciwnika, o którym NIE WIE. Przeciwnik się porusza w taki sposób jakby można było pomyśleć, że niby chce wychylić, jednak tego nie robi. Nagle nasz podejrzany postanowił wyjąć z dupy nóż i się schować, żeby nie narazić się na strzał przeciwnika. Udawał nagle, że nic się nie dzieje i przepuścił atraksa, po czym go zabijają jak się ujawnia. Człek stara się z tym kryć... 2 spalone akcje wystarczą czy wciąż to jest za mało, by stwierdzić?
 10. Akcja 4:15, którą przedstawiłeś tylko udowadnia dalej, że typ nie gra na słuchawkach 0.- Akcja z 6:10 miała tylko uświadomić, że typ wcale nie grał na słuchawkach, grał sobie bez głosu. Wiemy też to po sytuacji z pierwszego demka (sytuacja spalona), gdzie wcześniej musiał mnie słyszeć pod oknem, a gdyby grał na słuchawkach to by się ustawił pode mnie, ale tego nie zrobił. 4:45 - Jest to u niego jednorazowa sytuacja, gdzie stoi i czeka w oknie, żebym wychylił kiedy stoje i czekam na zakręcie. Gdybyś dokładnie obejrzał demko, to widać jak zawsze wychyla z flashem, patrzy sobie na chwile mida i albo rzuca ponownie flasha tak po prostu albo biegnie dalej. Chciałem PODKREŚLIĆ, że wszystkie sytuacje przed 15:05 są bez infa z DC, można to stwierdzić po tym jak shym pyta: "Wbijasz na DC czy z dziewczyna dalej gadasz?", później słyszymy zeusa: "Nie wiem czy mam serwa". Pewnie po tym wbił tam, ale na serwerze nie słyszymy żadnej odpowiedzi. 27:30 - Możemy tutaj już rozmawiać o "infie", bo sytuacja bez infa jak najbardziej nie byłaby "clear". Osoba, która zaplantowała pakę na B miała dużo czasu ukryć się w każdym kącie, ale poszedł sobie do kuchnii, czego nasz kolega nie powinien tego wiedzieć. Na pewniaka sobie poszedł w stronę paki, nie sprawdzając niczego konkretnego Dopiszę sobie jeszcze 28:20 - Pamiętając, że typ gra bez słuchawek (można to stwierdzić po większości sytuacjach) - gdzie sobie podchodzi na rampę i możliwe, że mógł dostać info, że na blisko są typy, jednak ciężko stwierdzić w którym konkretnie miejscu oni się znajdują, bo jego koledzy mają palaka, a on sam ich nie może ani usłyszeć ani zobaczyć. Jednak jak na demku widać, idealnie wychyla celownikiem na gości tam stojących... 30:20 - Coś ciężko mi tutaj mówić o "czystej sytuacji", bo tak jak już wspominałem wcześniej. Typ nie miał słuchawek, więc nie mógł słyszeć tego "kroku", dodatkowo paliło się w tym czasie molo, gdzie ten "krok" był nie wiele słyszalny. Nie mógł mieć też pewności, że Atraks będzie tam stał, bo przecież przez ten czas mógł się przemieścić pod kanapke/underwooda czy nawet sajda po cichu. Gdyby dostał info, to by wiedział, żeby na blisko do niego nie podchodzić, bo przecież miał zeusa w łapie. Taką sytuację mógł zrobić ktoś nieczysty, osoba z infem lub osoba, która dopiero co grę zaczęła w te pistolety. Nie wiem w jakich rangach Wy gracie, ale na moich takiego czegoś nigdy nie widziałem XD
 11. Dalej jestem przy tym, że jednak chodzisz odjebany, po tej spalonej akcji nawet z infem nie miałbyś takiej reakcji 0.-
 12. Nick:(Na jakim grasz na serwerze): Akame Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę) IGonnaHitYa Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Odpalony... ale to było pewne po tym jak dostał Vac'a, ludzie się nie uczą na błędach, a zwłaszcza tych świadomych. Przecież psucie rozrywki, to dla nich najlepsza rozrywka Serwer: (Na jaki serwer zgłaszasz cheatera) Mirage. IP/SI(Wpisz "status" lub "amx_ip" w konsoli) https://steamcommunity.com/id/igonnahityaU/ Dowody:(Demko lub HLTV) https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11630&download=auto0-20210403-011143-114232713-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128__NoPrime_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-0142.zip Rozpiska: 05:50 - Na początku musiał mnie słyszeć jak stał w tej pozycji kiedy podbiegłem pod okno. Smoke przy schodach i idzie w stronę fireboxów, zabija jednego i chowa się za skrzynkami. Odwraca się i gdy widzi mnie kątem oka przez skrzynkę to zaczyna napieprzać full auto, akcja jest ewidentnie spalona, bo nie mógł mnie wtedy słyszeć 0.- Po tej spalonej akcji na tym demku gra jak gówno, by później każdy myślał, że tamta akcja była "przypadkowa". https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11630&download=auto0-20210403-003905-642693445-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128__NoPrime_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-0111.zip Rozpiska: 02:50 - Losowo rzuca sobie granaty na appsy, ale zaraz potem jak się pojawiam na shorcie, to najpierw leci molo, a potem biegnie w moją stronę. Kolejny "przypadek". 04:45 - Rzuca sobie flasha na mida i jeśli nic by nie miał, to widać gołym okiem, że nic nie ma na midzie, więc oczywistym jest to, żeby popatrzeć też czy pod oknem coś nie ma albo udać się szybko na inną pozycję, gdzie znajduje się paka. Jednak On musiał celować akurat w pozycję, gdzie znajdowałem się ja i czekał aż wychylę. Znowu "przypadek". 06:10 - Chciałem tylko uświadomić, że ten typ ewidentnie nie gra na słuchawkach, bo mimo że hałasowałem, to mnie nie słyszał. 07:15 - Nie wiem czy tutaj jest to wina tickrate'u, ale na demku nie było widać, że typ zszedł z drewna, a mimo to nasz kolega to wiedział 27:30 - Nie przygląda się wszystkim miejscówką, a później ustawia się tak jakby wiedział, gdzie jest. Oczywiście jest to kolejny "Przypadek". 29:15 - Kupię sobie dgl'a i pokaże Mu jaki to ja jestem koks z tego, pójdę sobie na chama i "przypadkowo" zabiję Akame w łeb przez smoke'a, po czym napiszę sobie "ez". 30:20 - No dziwna akcja, może i było słychać jako tako "krok", ale ewidentnie wiedział gdzie stoi przeciwnik i zamiast wychylać w sposób nie dający się zabić z CT, schodów czy nawet fireboxów, to z całą pewnością wbiega w Atraksa, który wcale nie musiał stać tam, bo mógł jeszcze przemieszczać się w taki sposób by po kawałku ujawniać sobie rampę. Tak czy siak ginie, próbując nieudolnie go zabić. Dla mnie ewidentnie ta spalona akcja + tyle przypadków i dodatkowo Vac na mainie wystarczająco mówi, że ten typ oprócz tego, że jest jaki jest w tę grę, to jest odjebany.
 13. Czeeść, dawno mnie tu nie było. Chciałem tylko dodać, że skargę powinieneś złożyć i też na siebie, bo z tego co się orientuję, to samemu zacząłeś prowokować i wyzywać od gówien. Jedynie sprowadziłem Cię do parteru moimi umiejętnościami strzeleckimi, po czym spłakałeś się, że byłem za mocny i wyszedłeś. Dodatkowo chciałem podkreślić, że owy pan ma obecnie vaca na main koncie, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na tej mapie coś miał: https://steamcommunity.com/id/igonnahitya Cyaaa.
 14. Szkoda, że żaden z twoich koleżków nie powiedział Ci, że jest moją siostrą, ale skoro uwielbiasz robić takie rzeczy ze swoją albo z bratem, to ja nic przeciwko nie mam. To jest twoje życie.
 15. Od kiedy to majorzy pokazują dowód zdegradowania admina? Nie ma czegoś takiego i proszę oto podpunkt w regulaminie co może major admin: 3. Posiada prawo do zarządzania obecnymi adminami, to znaczy opieki nad nimi oraz degradacji ich(z uprzednim uzgodnieniem takiej decyzji z rangą wyższą). - Z tego co wiem kontaktowała się z beniem, więc o chuj ta spina?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności