Skocz do zawartości

Irelia

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  99
 • Post ratio

  2.68
 • Wpisy

  1545
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • System

  Windows

Reputacja

45 Zdolny

1 obserwujący

O Irelia

Admin Mirage
VIP
 • Urodziny 17.03.1998

Ostatnie wizyty

 1. Irelia

  Skarga Sabor

  Nie ma znaczenia, ty uwierzyłeś im na słowo i dałeś mu mute 0.-
 2. Nick:(Na jakim grasz na serwerze) Irelia Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę) Diamont Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Zgłaszałem adminowi, że gracze bez mutacji się odzywają i olał to. Najpierw twierdził, że robił sobie jeść, a potem sobie poszedł, wtf? Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)Deathrun v2 Dowody:(Screeny, demo, poproszenie H@ o logi serwera, HLTV lub minimum 3 innych Graczy) Joski, deathrun_airmap_run_v1 16:15/20 i ss: https://imgur.com/a/GKWwkW5 - tutaj widać zgłoszenie i wyjście z serwera (były wcześniej jeszcze, wtedy gdy jeszcze na spectate był i "afczył" i w trakcie jego grania na serwerze)
 3. Potwierdzam ową sytuację, obrażał i jego i jego mamę z tego co pamiętam.
 4. XDDDDD Wbić globala 4 razy z drewnianymi ruchami i nie sprawdzać miejscówek. Dobry boostservice chyba był Joski jest 50 razy lepszy niż Ty z czitami XD 25:31 - Wchodzisz od shorta na mida i nawet się nie rozglądasz tylko od razu lecisz wcelowany pod schody z shorta. Takiś pewny, że nie ma nikogo na midzie? Zaraz potem wyskoczyłeś do connecta i to co widziałem, to aż oczy Mi wypaliło. 26:25 - Skanujesz drewienko ze scouta w taki sposób, żeby nie okazało się, że czitujesz i po 2 strzałach od razu wcelowujesz się w okienko, gdzie zaraz wychyla typek. Dobry masz timing Dodatkowo jakoś dziwnie przez ścianę za typem lecisz celownikiem, ale to może być "fuks" 27:11 - Przechodzisz przez smoke'a i nie sprawdzając nic wcelowujesz się w typów, którzy są schody i jungle. No tak, global już ma wyuczone gdzie przeciwnicy się ustawiają, gdy podłożą bombę, przecież to oczywiste. 28:13 - Strzały typa, która wbił globala 4 razy na mainie XDD - to jest tylko tak, żeby się pośmiać, nie brać pod uwagę, bo wypali oczy. 28:19 - Spalone w uj. 32:05 - tutaj też dziwne wcelowanie się w typa w pałacu przez ściane Dla mnie taka rozpiska wystarczy, więc proszę nie wkurwiaj mnie już więcej i wyjdź. Nie cierpię takich jak Ty, pluć na was tylko.
 5. Uczy? Olewania naszych zgłoszeń i regulaminu? Smiech na sali
 6. Dodatkowo dostaliśmy mute na 120 za "awantura", gdy upominaliśmy osoby bez mutacji, że nam to przeszkadza. Brawo admin
 7. Nick:(Na jakim grasz na serwerze) Irelia Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę) [MICZU] Kushi#PERM ArenaSkilla.pl Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Osoba, która ma "wywalone na admina" i nie mutowała graczy, którzy byli zgłaszani za brak mutacji. Zaraz potem sobie wyszedł. 14. Zakaz używania mikrofonu bez mutacji (Zakaz nie obowiązuje, jeżeli graczom na serwerze nie przeszkadzają rozmowy danej osoby). Dowody:(Screeny, demo, poproszenie H@ o logi serwera, HLTV lub minimum 3 innych Graczy) 18:00 około deathrun_simpsons_ff
 8. Irelia

  [Przyjęta][Skarga] Sabor

  11. Zakaz używania mikrofonu bez mutacji (Zakaz nie obowiązuje, jeżeli graczom na serwerze nie przeszkadzają rozmowy danej osoby) - Mi przeszkadzało, więc zgłosiłem ich za to, że używali mikrofonu bez mutacji. Dodatkowo upominałem ich o to, żeby zaprzestali, jednak Oni woleli sobie powiedzieć, żeby się zamknąć XD A to, że "innym graczom nie przeszkadzało", to nie dziwne, bo oni sami nie przeszli mutacji
 9. Nick:(Na jakim grasz na serwerze) Irelia Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę) Sabor Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Dzieci rozmawiają bez mutacji, więc poleciały zgłoszenia, na które admin nie reagował. Napisał, że On nie będzie mutował, bo mu to nie przeszkadza. Dodatkowo kolega nie upomina innych za to, że nie mają polskich znaków w nicku, a co za tym idzie nie zna regulaminu Dowody:(Screeny, demo, poproszenie H@ o logi serwera, HLTV lub minimum 3 innych Graczy) deathrun_airmap_run_v1 17:15 jakoś.
 10. Irelia

  [Odrzucona]Skarga

  Dodatkowo na kolejnych mapach również po zgłoszeniu Mu takich sytuacji dopiero po 20 zgłoszeniach może ich zmutował? Nie no przesadzam, mniej, ale i tak za dużo
 11. Odwołaj się kolejny raz w kolejnym temacie. Jeśli to zrobisz, to od momentu napisania tematu będę miał 24h na rozpisanie demka, elo.
 12. Z jednej strony jest to bezsensowne, ale z drugiej popatrz jaka fala banów by poleciała. Wystarczy, że muty i gagi bez ostrzeżeń są i na mirage jest ich dużo przeze mnie xD Lepiej, żeby zostało jak jest.
 13. Jest to najlepszy kandydat na admina, nic tylko brać! Jestem na tak.
 14. https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=3034&download=auto0-20190213-130122-1610837737-de_mirage-_PL_____ArenaSkilla____Only_Mirage__TR128_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-1319.zip 02:40 - Ok tutaj słyszy typa i widzi jak granat leci w jego stronę, ale wchodzi na site B nie rozglądając się nawet. Skąd wiesz, że był tam tylko jeden typ? 02:55 - Tutaj akurat nie jestem pewny czy go widziałeś, bo demko 16 tickrate. Jednak uwzględnię tą sytuację, bo mogę. 06:50 - Rzucasz flasha po czym zaczynasz się dziwnie chować, eee? Możesz mi objasnić kto tak robi? Zmarnowany flash. 07:03 - Gdy typek z drewna ginie zaczynasz wychylać schody, tutaj się spaliłeś, bo ze 3 razy się wychyliłeś i widziałeś typa, który do Ciebie strzelał z tych schodów, po czwartym razie jakimś cudem wiesz, że typ już nie patrzy pałaców i wychylasz na fireboxy, jungle też olałeś. Po tej akcji dałem Ci perma. Nie marnuj więcej mojego czasu, bo nawet kryć się nie umiesz.
×