Skocz do zawartości

Regulamin - Podanie na Admina

 Udostępnij


xBonio

Rekomendowane odpowiedzi

§1. Dział ten jest przeznaczony do składania podań na admina serwera.
§2. Tematy bez wzoru zostaną odrzucone i zamknięte.
§3. Wzór podania na admina:

Spoiler

Nick: (Na jakim grasz na serwerach)
Wiek: 
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem)
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.)
Jak długo gram w CS:GO?: 
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać maksymalnie 3 linki do GT)
Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci)
Link do profilu Steam: 
Mikrofon: (Tak/Nie)

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet)
Czy przeczytałem regulamin Admina?: 

 


§4. Link GT(GameTracker) można uzyskać wchodząc na tę stronę (klik).  Oraz wyszukując swój nick na jakim się gra. Link do profilu na tej stronie ma być umieszczony w punkcie "Link GT".
§5. Podanie na Admina – Wymagania:

Spoiler

§5.1. Aplikant musi przegrać na Serwerze minimum 24 godziny lub mieć co najmniej 40 postów na Forum.
§5.2. Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon.
§5.3. Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania.
§5.4. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze.
§5.5. Aplikant nie może mieć aktywnych warnów na koncie.

Skala znajomości SM

Spoiler

1/10 Umiem posługiwać się sm_admin
2/10 Umiem posługiwać się komendami z sm_admin bez jego pomocy
3/10 Wiem jak działa sourcebans
4/10 Umiem posługiwać się większością komend sourcemod wykraczającymi poza sm_admin oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera
5/10 Umiem posługiwać się komendami sm_rcon równie zręcznie co komendami sourcemod
6/10 Umiem wgrać na serwer plugin, dodać admina i zmodyfikować niektóre części serwera, których nie można wprowadzić w życie bez FTP
7/10 Opanowałem do perfekcji modyfikację serwera poprzez FTP, wliczając : zmiany w plikach cfg, phares; ustawianie cvarów, modułów; innych zmian plików by plugin działał należycie
8/10 Potrafię pisać własne pluginy na podstawowym poziomie
9/10 Potrafię pisać własne pluginy na średnim poziomie z użyciem dwuwymiarowych tablic, enum struct'a, native czy użyciem define (#define, #ifdef, #elif)
10/10 Potrafię pisać własne pluginy na wyższym poziomie z użyciem trójwymiarowch tablic, datapack'a czy keyvalues bez zaglądania w bibliotekę sourcemod'a

§6. W przypadku odrzuconej aplikacji na dane stanowisko przez właściciela sieci, moderatora, opiekuna lub major admina, kolejne podanie można złożyć najwcześniej po upływie 1. tygodnia.

§7. Warto przeczytać
Taryfikator Banów
Regulamin Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności