Skocz do zawartości
Alzotr

[Przyjęta]Skarga MrTercio

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/id/alzotr

Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/mrtercio/

Nick oskarżonego: MrTercio
Opis sytuacji: 5fk z strony MrTercio, ogółem 8. Mogło być więcej ale wyłapałem tylko te podczas gry. Jakby ktoś był ambitny to polecam obejrzeć więcej rund z tego demka.

W rundzie 6 (warden wydał polecenie przed otwarciem celi "totalny bezruch pod tylnią ścianą względem wyjścia z celi" następnie po otwarciu wydał polecenie "nakaz patrzenia się w dół do jego odwołania", z automatu odwołuje się nam totalny bezruch; warden jeszcze twierdzi w minucie 4:50-4:40, że on wydał totalny bezruch do odwołania a nakaz patrzenia w dół nie był do odwołania).

W rundzie 7 (warden wydał polecenie "macie nakaz kucnij przytrzymaj" i idziecie za mną w zwartej grupce, gdy doszliśmy do markera wydał polecenie "macie bezruch" - ja wstałem i dostaliśmy kolejne polecenie "idziecie dalej za mną" to szedłem za nim ale na shifcie już nie kucałem bo nie miałem obowiązku).

W rundzie 10 (warden zakańcza zabawę w ostatnią reakcję, odwołuje nam wszystkie nakazy i zakazy, daje nam bezruch po czym daje polecenie "macie nakaz kucnij przytrzymaj do mojego odwołania" i daje kolejne polecenie "idziecie za mną" więc za nim idziemy, w pewnym momencie wydaje polecenie "bezruch", to się zatrzymałem a warden powiedział klawiszom, że osoby które się zatrzymały są do zabicia).
Serwer: Jailbreak
Dowody: demko GOTV (pobierz - ba_Minecraftcity_v16_snow, 13.02.2020 23:09-23:44)

Runda 6 (3fk z strony MrTercio ale ogółem 6)

Runda 7 (1fk z strony MrTercio)

Runda 10 (1fk z strony MrTercio)

Pozdrawiam

• Wow! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MrTercio (Steam) - ctban 360 min - 6 fk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.