Skocz do zawartości
CoobleR

[Przyjęta]skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198324900875/

Steam oskarzonego : https://steamcommunity.com/profiles/76561198155593502/

Nick oskarzonego : Diablo 

Opis : Dzis okolo godziny 19 na mapie jb_facebook na serwerze jailbreak podczas ostatniej rundy gracz o nicku Stalker mial zyczenie. Posiadal on wtedy gaga i muta. Bylem wtedy w ct. Co kazda runde diablo bardzo duzo mowil czym mnie denerwolal dlatego go zmutowalem na czas mapy. Stalker nie mogl przedstawic nam czyli ct swojego zyczenia i pisal na admin chacie. Podobno przejal kontrole i wiec oddalem bronie i poszedlem. Dalszego ciagy zyczenia nie znalem gdyz Stalker zabil moich kolegow z druzyny. Diablo podobno ciagle mi mowil co pisze na admin chacie lecz go nie slyszalem, a po zatym nie, gdy jestem w ct nie moge ufac gracza z tt. Po monucie czasy wyjalem bron i zabilem Stalkera. Na nastepnej mapie otrzymalem ctbana za niewykonywanie zyczenia. Moja wersje moze potwierdzic

- xKacpersky

- krejz

- riczi fernandez

Zapomnialem dodac, ze ciagle mowilem ze mam Diabla zmutowanego.

• Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam jeszcze że osoby które mogą potwierdzić cały czas siedza z tobą na ts, admini cały czas afcza, przykład na mnie gdzie zabili mnie na życzenie cały serwer krzyczał ban, ban a oni albo afk, albo wywalone xD

A co całej sytuacji to nie potwierdzę iż cały serwer mówił Ci nie tylko diablo, PRZED Cele ty stałes na celi i o minieciu ilus tam pozostałych sekund zabiles go. Może jeszcze powiesz ze cały serwer miałaś zmutowany prócz swojego gangu? Smieszysz mnie takimi skargami nie możesz przebolec żalu który Diablo ci dawał poprzez muty/gagi. 

Admin moim zdaniem słusznie postąpił. 

• Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszałeś mnie dlatego że mnie zmutowales a na next mapie zmutowales mnie znów wiec jakbys nie mutowal to bys slyszal to nie mój  problem kazdy  sie słuchał 

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Diablo- gdzie w regulaminie napisane jest, że strażnik musi słuchać admina mówiącego życzenie osoby trzeciej? @CoobleRjako strażnik nie widział i nie słyszał życzenia @St4lker'a, bo nie mógł (stalker miał silence). gdyby Cię słuchał to byłaby to tylko i wyłącznie dobra wola Coblera. stalker na własne życzenie dostaje blokady- skoro się tak zachowuje, to jego jedynym życzeniem mogą być lr-ki lub FD, jeśli nic nie wybierze. (w tym przypadku lr-ki, bo ostatnia runda)

Edytowane przez SK4N3R
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.