Skocz do zawartości

Skarga na Tomgra

Udostępnij

xm24hkmdk

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) https://steamcommunity.com/profiles/76561199501974866/
Link do steam oskarżonego:(Link do steam, na którą składasz skargę)https://steamcommunity.com/id/Tomgra
Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) @ Tomgra
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) sytuacja wygladala tak ze ja zabilem zbuntowanych wiedzialem ze jest w izolatce dalem mu zyczenie nastepnie fejmik napisal na chacie ze dobre info mi dal oczywiscie napisal to dla zartu ale tomgra sie wkurzyl i dal mu bana za info bez dowodow zadnych i bana mi za cheaty xdddddd gdy king sam wie ze ja nie latam odjebany bo kazde moje odwolanie od perma bylo przyjete i dobrze sprawdzone pozniej fejmik napisal do tomgry ze to dla beki dostal ub ale ja nie dostalem z powodu takiego ze zostalem sprawdzony przez jakiegos admina ktory byl na spekcie typ mnie sprawdza przez jedna mapke gdzie napierdalam hs bo ogarniam cos gierke wiec XD)
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) JB
Data i godzina zdarzenia: cloudsy 15.06.2024 20:50
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia) sourcebans oraz wszystkie moje odwolania od bana

IMG_7281.jpg

• Wrr! 2
  • WTF 1
  • Haha! 2
  • Kocham to! 1

• Administrator

Dostałeś bana z poprzedniej mapy za cheatowanie. Sytuacja z fejmikiem została wyjaśniona w jego skardze.

Co do Twojej obrony z odwołaniami (jedyne dowody):

Spoiler

Skarga została odrzucona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności