Skocz do zawartości

kontynuacja skargi na KACPERKA

 Udostępnij


BorszczuGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198970628339/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198088211170

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Kacperek49
Opis sytuacji:

Admin wchodząc na serwer nie potrafi się zachować wyzywając mnie ze jestem zjebany, po czym prowokuje jednego z graczy na czacie  jb_lego_jail_2k17b ostania runda 

Admin nadaje muta za nadużywanie jak powiedziałem kilka słów oraz chamko wcinał m się w zdanie gdy próbowałem coś powiedzieć jb facebook runda 2

Admin ma w poważaniu słowo waredna po czym zabija mnie zamiast mnie skarniakowac a warden jasno powiedział "daj mu karniaka on się poprawił"

Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)jb

Data i godzina zdarzenia:

21:56 22:32 28.09.2022

0:56 29.09.2022
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia)

Demka z map:

jb_lego_jail_2k17b

jb facebook 

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem kiedy ci napisałem, że jesteś "zjebany" jeśli już to mówiłem coś do kogoś o barszczu winiary.

2. Muta dostałeś gdyż upomniałem cię byś nie nadużywał  a ty się jak zwykle kłócisz i jak zwykle wiesz lepiej. Chłopak prowadzi a ty sobie kurwa z serwera robisz dom aukcyjny wcinając się i żebrząc od kogoś "niepotrzebne" skrzynki xd od tego jest pw ^^

3. Warden powiedział: Daj mu karniaka, a po chwili "możesz go zabić jak chcesz" to chyba wykonałem polecenie wardena, dlaczego miałbym ciebie faworyzować innych zabiliśmy chwilę przed tobą.

To tylko pokazuje, że nie zasługujesz na unmuta gdyż nie zachowujesz się jak zdrowy psychicznie człowiek i normalna osoba krzycząc wiecznie do tego mikrofonu.

 

 

  • Haha! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym ci przypomnieć ze ty doskonale wesz na kogo mówią barszcz winiary na tym serwerze 

więc lepej nie udawaj debila ze nie wesz 

Jeśli masz admina to powinnaś wiedzieć że warden jak wydaje polecenie mutuje cały serwer A po za tym warden za bardzo nie stawał sprzeciwu ze powiedziałem coś do gracza 

Jeslij ja robie dom aukcyjny z serwera to moez ty byś się w końcu ogarnął i nie robił anty reklamy "barsczu winniary" mogłeś to również zrobić na pw 

 

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serwer to nie jest miejsce na twoje ogłoszenia i ty wielokrotnie otrzymałeś muta za nadużywanie wiec doskonale o tym wiesz szczególnie podczas rundy. Mi to przeszkadza i w mojej ocenie to również przeszkadzanie w prowadzeniu. O Barszczu winiary dowiedziałem się po tej całej sytuacji a mówiłem o normalnym prawdziwym barszczu, nie cały świat kręci się wokół ciebie 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mapa - lego
31:02 - ej wiecie jaki spier*olony jest barszcz winiary?
31:10 - barszcz winiary jest chujowy

2 mapa - facebook
mute słuszny, uciszałeś wardena, żeby spytać się gracza o szkrzynki, osterzeżenie było
przy karniaku ciężko opisać sytuacje, z racji iż dwie osoby zostały zabite, ty wróciłeś. Początkowo miałbyć karniak, po sekundzie pozwolił Cię zabić, co imo słuszne.

@ xdar1uNqq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności