Skocz do zawartości

[Odrzucone] Podanie Jasioka na stanowisko UBT

Udostępnij

Jasiok

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : ★Jasiok★
Imię : Jan
Dlaczego ja mam otrzymać rangę UBT? : Dlaczego ja powinienem zostać UBT? Jestem osobą którą jak ma range na forum/serwerze i musi coś zrobić to to robię natychmiast. Jestem osobą : asertywną, dokładną, pracowitą, lojalną i ambitną. Fakt gracze mogą mnie nie lubić za moje wcześniejsze zachowanie na JB, ale je poprawiłem. Jeśli bym dostał UBT nikogo bym nie faworyzował i nie był bym po kogoś stronie. W ostatnim czasie mam dużo czasu na sprawdzanie demek i rozpisywanie ich. Mam też duże doświadczenie na serwerze [JB] z którego pochodzi najwięcej skarg ponad 90%. Ostatnio dostałem Vac Bana na konto lecz to nie przeszkadza w byciu UnBan Team, też nic nie ma w regulaminie UnBan Team o blokadzie vac. Ostatnio zacząłem pisać jakieś pluginy na serwery minecraft myślę, że zaniedługo też będę się bawił w pluginy na serwery w cs:go co zwiększy moje SM - (SourceMod). 
Doświadczenie w ocenianiu demek : Pełniłem funkcję admina na najaktywniejszym serwerze [JB]. Oceniałem niektóre demka, które wysyłali mi gracze [JB] na pv i nadawałem kary. Więc doświadczenie w ocenianiu demek 7,5/10.
Jak długo gram w CS:GO? : 4 lata.
Ile czasu poświęcam forum dziennie : Codziennie wchodzę na forum sprawdzam tematy podania na admina i skargi i odwołania itd.
Znajomość SM : 4/10.
Link do profilu steam : Stim

Kontakt : discord, forum, steam. 

Edytowane przez Jasiok
  • WOW MEGA! 1
  • Haha! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności