Skocz do zawartości

[Odrzucone] Zakaz zdradzania pozycji CTka

 Udostępnij


xdar1uNqq

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Dodatkowy punkt w sekcji za co więzien może zostać zabity
Treść: Proponuję by dodać kolejną możliwość(a dokładnie tutaj gdzie pokazuje ss) za zdradzanie pozycji CTków. Z tytułu, że to przeszkadza CTkom, więc powinna być możliwość killka za to. Spotkałem się z takim punktem na innym serwerze JB i działało, więc tutaj pewnie też zadziała
image.png.cf69d094a0033f6365703c1eda3073a3.png

Więzień może zostać zabity za: 
- Zdradzanie pozycji strażników
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwo to ominac, zamiast zdradzac pozycji ct'ka mozna powiedziec "ja i inni wiezniowie jestesmy na basenie", nie mowimy bezposrednio o pozycji CT tylko o grupie wiezniow. Mozna na logike stwierdzic ze ctki sa tam gdzie grupa wiezniow. Mniejsza o to, w kazdym razie jestem na nie, warden ktory ma 150hp, 2 heale (jesli gang) i pomoc od innych ct'kow, ciezko sie zbuntowac czasami wiec zbyt duzo by to przeszkodzilo wiezniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kokonek napisał:

latwo to ominac, zamiast zdradzac pozycji ct'ka mozna powiedziec "ja i inni wiezniowie jestesmy na basenie", nie mowimy bezposrednio o pozycji CT tylko o grupie wiezniow. Mozna na logike stwierdzic ze ctki sa tam gdzie grupa wiezniow. Mniejsza o to, w kazdym razie jestem na nie, warden ktory ma 150hp, 2 heale (jesli gang) i pomoc od innych ct'kow, ciezko sie zbuntowac czasami wiec zbyt duzo by to przeszkodzilo wiezniom.


Zgadzam się z tym, co napisała osoba wyżej.
- Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności