Skocz do zawartości

[Odrzucona]skarga

 Udostępnij


Endriuuu3

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) :  https://steamcommunity.com/profiles/76561198318531066/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/id/nzipl/

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) naiz
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Dostałem gaga na 60 za to że napisałem na czacie do jednego z żywych graczy ( więźniów ) że on słyszy ct'ka ( w tym przypadku wardena ), bo chciałem żeby go zabił XD Początkowo dostałem na 1min czego nie zauważyłem bo przeczytałem 1h, sprułem się lekko do naiza ( admina ) i wyj*bał mi na 60min.
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) Jailbreak

Data i godzina zdarzenia: około  27.07 17:50
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- dokładny czas zdarzenia) mapa a_2019_lego_jail_v22_hdr demka nie widzę na GOTV nie wiem dlaczego 1313628236_Zrzutekranu(1168).thumb.png.cdfe0dc1a0c6f2f3783ed4b9987c4327.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałeś się w skardze, ze podpowiedziałeśXD

Dostałeś gaga na minutę za podpowiadanie, sadzisz się ze zrobisz skargę, następnie powiedziałem ci, ze mogłeś dostać na godzinę, po czym powiedziałeś żebym dał, to dałem:thinking:

 

sama skarga powinna zostać już zamknięta, jako iż przyznałeś się do podpowiadania na teamowym chacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, naiz napisał:

Przyznałeś się w skardze, ze podpowiedziałeśXD

Dostałeś gaga na minutę za podpowiadanie, sadzisz się ze zrobisz skargę, następnie powiedziałem ci, ze mogłeś dostać na godzinę, po czym powiedziałeś żebym dał, to dałem:thinking:

 

sama skarga powinna zostać już zamknięta, jako iż przyznałeś się do podpowiadania na teamowym chacie.

Każdy grający na tym serwerze musi mieć słuchawki żeby jakoś słuchać poleceń, więc powiedzenie " słyszysz go" nie jest żadną podpowiedzią

edit : Tym bardziej że ct był obok niego i było go wyraźnie i dobrze słychać

 

Edytowane przez Endriuuu3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności