Skocz do zawartości

[Przyjęta]Skarga na majora

 Udostępnij


Natural

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: -

Link do steam oskarżonego: -

Nick oskarżonego: @ 72Tobias
Opis sytuacji: Nasz major totalnie nic nie robi. Możemy to zobaczyć na przykładzie propozycji. Są tam 3 ostatnie propozycje które zostały przyjęte 21 i 31 maja. O dziwo miesiąc później nadal ich nie ma. Kolejnym z przykładów jest zachwycająca aktywność  w ciągu tego tygodnia a dokładnie lekko ponad pół godzinny. Następnym z przykładów jest podanie złożone przez @logo713x13.png#$Monster$# 29 maja. Podanie nadal nie jest odrzucone lub przyjęte chodź pozostałe już tak. Czyżby nasz major także faworyzował? 
Serwer: drv2

Data i godzina zdarzenia: -
Dowody: 1

Spoiler

image.thumb.png.3c2af1799f9d6152d2a6322424560786.png

2

3

Spoiler

image.thumb.png.6825141a5ad0f0955860353a2aa21c5d.pngimage.thumb.png.a11b2486b632f9a3d61aa0994b263917.png
 

 

Edytowane przez Natural
  • Lubię to! 1
  • WOW MEGA! 3
  • Haha! 2

@ 72Tobias

Przez RuteK,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem ostatnio zabiegany, staram się ogarniać swoje życie co nie oznacza że zapomniałem o was. Przy dłuższej chwili zawsze wchodzę na serwer, ciągle myślę o większej aktualizacji o was i o czym dodać. Na forum jestem też ciągle więc niewiem co mogę jeszcze dodać, w dorosłym życiu nie ma się ciągle czasu na granie. Niewiem co tu mam jeszcze powiedzieć, pozdrawiam.

  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey tobiasz ale popatrz na to zglaszajac sie na majora powinnienes zobowiacac sie z tym ze musisz spedzac czas na serwerze.Rozumiem zycie dorosle sprawy prywatne, ale jednak aktywnosc powinienes miec
Taka jest moja opinia

  • Haha! 7

SPAM, nie wnosisz nic do tematu 

Przez RuteK,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności