Skocz do zawartości

Dziękuje.

 Udostępnij


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich po raz ostatni. 

Chciałbym w tym poście przybliżyć wam troche w jaki sposób zacząlem to grać i przez pewien moment serwer JB Areny Skilla stał się moim miejscem gdzie mogłem spędzić czas z super kumplami. 

Pamiętam troche jak dziś jak na początku roku 2021r około godziny 1/2 w nocy przypomniała mi się nostalgia do czasów JB na serwerach cs 1.6. Więc wbiłem na pierwszy lepszy serwer gdzie było więcej osób. 

Na początku wiadomo było ciężko nauczyć się całego regulaminu. Ogarniać i nie ginąć na byle-jakiej zabawie.

 Próbowałem nawet grać w Ct i pamiętam jednego gracza, który mimo to, że było widać moje nieogarnianie uspokajał wszystkich na serwerze, że dopiero się uczę. 

Z każdym dniem poznawałem super ludzi. 

 

Rezygnuję z funkcji admina JB1 jak i również kończę gre. Niestety stał to się niejako mój obowiązek a nie przyjemność. Kompletnie nie mam na to czasu przez natłok obowiązków. Praca+studia+życie prywatne to wielka mieszkania wybuchowa często mam taki dzień gdzie nie mam się nawet kiedy wysrać. Ile bym dał by być dzieckiem i po odrobionej biolce grać do rana w csa.

 

Chciałbym podziękować wszystkim! 

W szczególności:  

@s3tka, @Tigersclaw, @Sok_Anansowy@ Nastkaa@Freezy_997, @Squeezer, @Australia,  @ MiczuMily, @ SebOwieczka, @Redzi( z Tobą świże to bym w kasynie wygrał miliony) @martynka

 

Dziękuje wam wszystkim  (również tym których nie wymieniłem) za wspólny czas, gadanie o głupotach i o poważniejszym rozmówkach podczas pełni nocy. 

Obalibym z każdym z was dużą beke piwa XD <3 i opierdolił dobrą karkówkę z grilla. 

 

Dziękuje! 

 

 

  • Smutne. 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SK4N3R zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności