Skocz do zawartości

[Przyjęta]Skarga

 Udostępnij


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wdsaxa napisał:

Mialem ci dzisiaj 2,5k odsac ale jak dobrze wiemy wywalilo pluginy i mi ukradło 5k :)

czemu kłamiesz nigdy nie odczytujesz nie odpowiadasz a teraz udajesz miłego i miałeś mnie dodać do "ninja" i nie dodałeś więc nie kłam mi tutaj

 

  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wdsaxa napisał:

Nie odczytuej i nie odpowiadam bo mam ciebie zablokowanego bo robisz wielki SPAM NA PRIV, do tego jak chcialbyś do ninja musisz sie zgłosić do sk4n3r i to jego decyzja czy cie doda czy nie ja napisałem zebys pozyczyl 2,5k do modelu mi brakowalo, wczoraj mialem 5k czekalem az wbijesz nie wibles , wiec ci nie diaelm dzisiaj wbiles ale zabralo mi z konta 5000 fajek przez błąd pluginów, skarga do odrzucenia a 2,5k dam ci jak oddadzą moje 5k pozdrawiam

 

8 minut temu, wdsaxa napisał:

Nie odczytuej i nie odpowiadam bo mam ciebie zablokowanego bo robisz wielki SPAM NA PRIV, do tego jak chcialbyś do ninja musisz sie zgłosić do sk4n3r i to jego decyzja czy cie doda czy nie ja napisałem zebys pozyczyl 2,5k do modelu mi brakowalo, wczoraj mialem 5k czekalem az wbijesz nie wibles , wiec ci nie diaelm dzisiaj wbiles ale zabralo mi z konta 5000 fajek przez błąd pluginów, skarga do odrzucenia a 2,5k dam ci jak oddadzą moje 5k pozdrawiam

Mam nadzieje że nie kłamiesz i mówisz prawde ale pisałeś że mnie dodasz lecz tego nie zrobiłeś i nie mówiłeś żebym zgłosił się do skanera, wczoraj grałęm i ty też byłeś na serwerze jak ja byłem.

  • Haha! 1

Nie spamuj- takie wiadomości nic nie wnoszą do skargi.

Poczekaj cierpliwie na decyzję rang wyższych.

Stosuj się do regulaminu forum.

 

PS. Tylko ja przyjmuję do Ninja. Inne osoby chcą Cię tylko i wyłącznie oszukać.

Przez SK4N3R,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wdsaxa napisał:

Odrzuć skarge, 2,5k dam ci jak odzyskam moje 5k, jak chcesz zapytaj sie SK4N3R czy cie doda do NINJA ale wątpie że cie doda.

Zaproś mnie na steamie jak chcesz to ja kbede mial 2,5k to ci napisze.

Nie chciałbym poruszać już tego tematu ale musze napisałeś że masz kolege i w każdym momencie może mnie i tam dodać i 20.01.2021 powiedziałeś że 21 stycznia mnie tam doda

 

 

 

  • Haha! 1

SPAM

- wyjaśniłem w notce wyżej.

Przez SK4N3R,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafcio napisał:

Nie chciałbym poruszać już tego tematu ale musze napisałeś że masz kolege i w każdym momencie może mnie i tam dodać i 20.01.2021 powiedziałeś że 21 stycznia mnie tam doda

 

 

 

Do odrzucenia

Skarga

 

  • Haha! 1

SPAM

- dostałeś na PW odpowiedź, że skargę rozpatrzy m@ serwera.

Przez SK4N3R,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności