Skocz do zawartości
Rino5430

[Odrzucone] admin dr1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HarryPpotter
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ , adminów praktycznie nie ma na serwerze , młodzi ludzie łamią regulamin i obrażają innych graczy , jak się zgłasza to nikt z adminów nie wchodzi na serwer . Chciałbym zaprowadzić porządek na serwerze wiem że posiadam bardzo słabą aktywność lecz stan serwera pomógł mi podjąć decyzję o wcześniejszym podaniu na admina.
Doświadczenie w adminowaniu: Otusz byłem już adminem na tej stronie na ddr1 oraz wcześniejszym jail break , oraz na innych serwerach surf
Jak długo gram w CS:GO?: około 10 lat nie jestem w stanie podać dokładnie ile 

W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: są to godziny popołudniowe lub wieczorne w zależności od godzin pracy
Link GT: https://www.gametracker.com/player/HarryPPotter/79.133.194.18:28002/
Znajomość SM: mniej więcej 4/10
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198157348302/
Mikrofon: Tak
Mutacja głosu: Tak
Czy przeczytałem regulamin Admina? : Tak , przeczytałem kilka razy by zapamiętać oraz pamiętam co nie zo z poprzedniego admina na dr1

SK4N3R,

2. Nie można używać w swoich wypowiedziach koloru czerwonego oraz zielonego. Wyjątkiem od tego są Użytkownicy posiadający odpowiednie rangi (Kolejno Właściciel Sieci/Opiekun Serwera/Major Admin Serwera oraz Moderatorzy). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 minut temu dostałeś notkę, żebyś nie używał w swoich wypowiedziach koloru zielonego oraz czerwonego. Ty tą uwagę zignorowałeś, dlatego otrzymujesz warna.

Aplikant nie może mieć aktywnych warnów na koncie.

Aplikacja została odrzucona.
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności