Skocz do zawartości

[Odrzucona]Skargeczka na Admineczka

 Udostępnij


GetPower

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:GetPower
Nick oskarżonego:Anonim
Opis sytuacji: No normlanie jest akcja, typ ma życzenie niby powiedział, że bezwzględu na wynik lr One in The chamber, a ja nie usłyszałem tylko tego, że bezwzględu na wynik lr, tylko OITC i go zabiłem, a adminek Anonimek dał mi CTBana, chociaż mówiłem mu, że nie usłyszałem i jeżeli popełniłem ten błąd to zalicza się od fk, a adminek nie znający taryfikatora, zamiast ostrzeżenia dał mi ctbana.

Serwer: JailBreak
Dowody:HlTV można se zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogulem sprawa do odrzucenia poniewasz, dostales ctban po rundzie bo anonim myslal ze ja dalem ostrzezenie ale tylko powiedzialem ze ma 1fk na zyczeniu. Po czym dostales mute za wyzwanie, po czym gag bo napisales na say'u "jebac go" po czym dalem ci gag. Po tym dostales odemnie ban na 30 bo nie zachowales kultury na vip chat.

 

dowud demko: 19:20 jb_anka_gaming_v1

Edytowane przez RUMUN Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ctban słuszny ponieważ fk na życzeniu i było jak rumun pisał ,a to że nie słyszał go nie usprawiedliwia jak ktoś mówi życzenie to ct musi słuchać co mówi a nie posłucha tylko ostatnich słów. GetPower pierwsze powiedział ,,za jednego fk nic nie ma więc" a jak ja powiedziałem że to był fk na życzeniu to ,,ale ja mogłem nie usłyszeć". Więc się tym zbytnio nie przeją a potem jak powiedziałem że to na życzeniu i mogę dać ctbana do nagle nie usłyszał tego i lr for fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi, o to,  że dostałem muta, gaga, bana to ja się nie pruje bo słusznie zrobiliście, tylko mnie ten ctban boli, że Anonimek pogromca Dziw... ekhem nie umie się dostosować na taryfikatora, ponieważ nie jest dokładnie napisane co jest za zabicie na życzeniu, a po 2 zostało spełnione jego życzenie bo było OITC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności