Skocz do zawartości

[Odrzucona]Skarga na administratora.

 Udostępnij


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Powód bana nie został odpowiednio zinterpretowany co nie zmienia faktu, że ban był słuszny bo nawet gdy wszedłem na kanał słyszałem, że przeszkadzacie. Potwierdzić to może @ Ciosekktóry poprosił o pomoc. 

Co do

25 minut temu, Norbert napisał:

Wysłałam mu dowód

Nie widziałem bo ledwo co byłem w stanie rozmawiać. 

 

 

Edytowane przez frosztj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że byłem świadkiem całej sytuacji wypowiem się tutaj. 

Graliśmy z ekipą w Among Us (bodajże było nas 10)

Na kanale była miła atmosfera do póki nie wbiłaś się na kanał Ty z Twoimi kolegami. Jeden z moich znajomych poprosił was żebyście byli cicho a wy zaczęliście krzyczeć i nas wyzywać. 

Stwierdziłem że nie ma sensu się z wami kłócić bo i tak nie dojdziemy do porozumienia, wszedłem na centrum pomocy po czym zostałem movnięty przez @ frosztjdo siebie na kanał, przedstawiłem mu całą sytuację po czym we dwóch wróciliśmy na kanał na którym działa się cała 'akcja'.

Wymieniłem frosztiemu nicki nie proszonych gości, nasza 'ekipa' została przeniesiona na kanał prywatny żeby nikt nam nie przeszkadzał a wy zostaliście słusznie zbanowani. 

Tyle odemnie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarła informacja o Waszym nieodpowiednim zachowaniu, także bany słuszne.

 

12 godzin temu, Norbert napisał:

Wysłałam mu dowód, gdzie zostałam zwyzywana, a on to zlekceważył. 

Wyślij jeszcze razy dowody do jednego z adminów bądź do mnie a zostaną rozpatrzone.

 

11 godzin temu, frosztj napisał:

Powód bana nie został odpowiednio zinterpretowany

Wpisuj powody banów zgodne z regulaminem/taryfikatorem.

 

@ -gustawo @ Ciosek - jeżeli gracie, to zróbcie sobie kanał prywatny i nikt Wam nie będzie przeszkadzał, jeżeli siedzicie na unlimited, to każdy może wbić.

 

Regulamin kanałów publicznych zostanie bardziej doprecyzowany. Na całym serwerze obowiązuje regulamin i każdy ma obowiązek się do niego stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności