Skocz do zawartości

SuchyBiceps

Opiekun Serwera

Reputacja

34 Pomocny

2 obserwujących

O SuchyBiceps

 • Inne grupy VIP,
  Zasłużony
 • Urodziny 19.04.1999

Ostatnie wizyty

913 wyświetleń profilu
 1. @ SchMidT(Admin TS3) - brak aktywności na serwerze.
 2. I Miejsce z wynikiem 28 punktów - @K0n1oL - nagroda przyznana (VIP Na TS3) II Miejsce z wynikiem 27 punktów - @Vant408 III Miejsce z wynikiem 27 punktów - @7-more-7 Punktacja: Nagrody: Zwycięzcy zgłaszają się do @ xBonioz linkiem do tematu. Dziękujemy wszystkim za udział w karaoke i zapraszamy do udziału w kolejnych eventach!
 3. Wszystkich chętnych do udziału w karaoke zapraszam do zgłaszania się w tym temacie -
 4. W dniu 16 maja 2020 r. o godzinie 18:00 na naszym serwerze TS3 odbędzie się karaoke. Jeżeli nie będzie 10-ciu uczestników, karaoke może zostać odwołane! Wszystkich chętnych, do wzięcia udziału w karaoke zapraszamy do zgłaszania się w tym temacie używając poniższego wzoru: Dodatkowo dla osób chętnych - można zapisać się na karaoke na serwerze TS. Kanał "Zapisy na karaoke!" w dziale " Eventy" Zgłoszenie się w tym temacie jest obowiązkowe. Za zdobycie 1-3 miejsca w karaoke, uczestnik otrzyma poniższe nagrody: Zasady obowiązujące podczas karaoke: Każdy uczestnik karaoke, otrzyma specjalną rangę "Eventowicz" na naszym serwerze TS3.
 5. Na przyszły weekend (sobota) planujemy zorganizować na naszym serwerze TS karaoke, w którym do zgarnięcia będą usługi z naszego sklepu za zajęcie 1-3 miejsca oraz ranga na TS. Czy "event" się odbędzie, zależy od tego, ile osób byłoby chętnych do wzięcia udziału, dlatego też głosujcie w ankiecie i dajcie znać, czy wybrany termin Wam odpowiada. Jeśli nie odpowiada, dajcie znać kiedy ewentualnie by odpowiadało. Wszelkie pytania dot. karaoke można kierować do mnie. Jury: - @ Nice One - @ Turbodominik - @ PiKe
 6. Tutaj można proponować nowe rangi na TS3 z kategorii: 4FUN oraz gry. Podrzucajcie nazwę rangi oraz ikonkę w wymiarach 512x512pxl.
 7. @ Protohype(Admin TS3) - Nadużywanie permisji / działanie na niekorzyść serwera.
 8. @ TiFu - Przyjęta skarga.
 9. Skarga została przyjęta.
 10. Ze względu na brak jakichkolwiek wyjaśnień, admin zostaje zdegradowany.
 11. @ Turbodominik(admin ts3) - brak aktywności na serwerze.
 12. Jak na moje to ranga grafik powinna być dla osób które faktycznie się wyróżniają swoimi pracami na tle innych, Twoje są amatorskie i wszystkie zrobione w tym samym stylu, so nie. Zlecenia można również wykonywać jako zwykły użytkownik, ranga daje tylko prestiż i możliwość działania w dziale z grafiką
 13. starałem się i zajęło mi 15 sekund doceń pls
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności