Skocz do zawartości

SuchyBiceps

Opiekun Serwera

Reputacja

47 Pomocny

5 obserwujących

O SuchyBiceps

 • Inne grupy Zasłużony
 • Urodziny 19.04.1999

Ostatnie wizyty

1516 wyświetleń profilu
 1. (Miałem urlop i nie widziałem tego tematu xD) Dodane.
 2. 2021 23.01.2021 15.01.2021 2020
 3. Do mnie też dotarła informacja o Waszym nieodpowiednim zachowaniu, także bany słuszne. Wyślij jeszcze razy dowody do jednego z adminów bądź do mnie a zostaną rozpatrzone. Wpisuj powody banów zgodne z regulaminem/taryfikatorem. @ -gustawo @ Ciosek - jeżeli gracie, to zróbcie sobie kanał prywatny i nikt Wam nie będzie przeszkadzał, jeżeli siedzicie na unlimited, to każdy może wbić. Regulamin kanałów publicznych zostanie bardziej doprecyzowany. Na całym serwerze obowiązuje regulamin i każdy ma obowiązek się do niego stosować.
 4. Na serwer został wgrany panel, dzięki któremu możemy - zarządzać swoimi rangami, sprawdzić: status serwera i informacje o nim, rankingi serwera, listę administracji oraz klientów online. Zapraszamy do korzystania, w razie problemów można zgłaszać się do mnie bezpośrednio na TS lub poprzez formularz kontaktowy na stronie panelu. Link do panelu - https://ts3-bot.arenaskilla.pl/home 1. Jak się zalogować? 2. Jak nadać sobie rangi? 3. Jak usunąć sobie rangi?
 5. @ SchMidT(Admin TS3) - brak aktywności na serwerze.
 6. I Miejsce z wynikiem 28 punktów - @K0n1oL - nagroda przyznana (VIP Na TS3) II Miejsce z wynikiem 27 punktów - @Vant408 III Miejsce z wynikiem 27 punktów - @7-more-7 Punktacja: Nagrody: Zwycięzcy zgłaszają się do @ xBonioz linkiem do tematu. Dziękujemy wszystkim za udział w karaoke i zapraszamy do udziału w kolejnych eventach!
 7. Tutaj można proponować nowe rangi na TS3 z kategorii: 4FUN oraz gry. Podrzucajcie nazwę rangi oraz ikonkę w wymiarach 512x512pxl.
 8. @ Protohype(Admin TS3) - Nadużywanie permisji / działanie na niekorzyść serwera.
 9. @ TiFu - Przyjęta skarga.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności