Skocz do zawartości

SuchyBiceps

Opiekun Serwera

Reputacja

40 Pomocny

3 obserwujących

O SuchyBiceps

 • Inne grupy VIP,
  Zasłużony
 • Urodziny 19.04.1999

Ostatnie wizyty

1084 wyświetleń profilu
 1. Na serwer został wgrany panel, dzięki któremu możemy - zarządzać swoimi rangami, sprawdzić: status serwera i informacje o nim, rankingi serwera, listę administracji oraz klientów online. Zapraszamy do korzystania, w razie problemów można zgłaszać się do mnie bezpośrednio na TS lub poprzez formularz kontaktowy na stronie panelu. Link do panelu - https://ts3-bot.arenaskilla.pl/home 1. Jak się zalogować? 2. Jak nadać sobie rangi? 3. Jak usunąć sobie rangi?
 2. @ SchMidT(Admin TS3) - brak aktywności na serwerze.
 3. I Miejsce z wynikiem 28 punktów - @K0n1oL - nagroda przyznana (VIP Na TS3) II Miejsce z wynikiem 27 punktów - @Vant408 III Miejsce z wynikiem 27 punktów - @7-more-7 Punktacja: Nagrody: Zwycięzcy zgłaszają się do @ xBonioz linkiem do tematu. Dziękujemy wszystkim za udział w karaoke i zapraszamy do udziału w kolejnych eventach!
 4. Tutaj można proponować nowe rangi na TS3 z kategorii: 4FUN oraz gry. Podrzucajcie nazwę rangi oraz ikonkę w wymiarach 512x512pxl.
 5. @ Protohype(Admin TS3) - Nadużywanie permisji / działanie na niekorzyść serwera.
 6. @ TiFu - Przyjęta skarga.
 7. Ze względu na brak jakichkolwiek wyjaśnień, admin zostaje zdegradowany.
 8. @ Turbodominik(admin ts3) - brak aktywności na serwerze.
 9. Jak na moje to ranga grafik powinna być dla osób które faktycznie się wyróżniają swoimi pracami na tle innych, Twoje są amatorskie i wszystkie zrobione w tym samym stylu, so nie. Zlecenia można również wykonywać jako zwykły użytkownik, ranga daje tylko prestiż i możliwość działania w dziale z grafiką
 10. starałem się i zajęło mi 15 sekund doceń pls
 11. Przyjmę na PW tytuły piosenek, do paczki z RoundSoundami. Najlepiej minimum 10 tytułów. 

 12. Siema, sprzedam Terminatora Super Premium (DRv2) i Mieszańca Super Premium (DRv1) obie klasy na jednym nicku i haśle, nikt nie ma dostępu do tego nicku poza mną, premki są na zawsze. Cena: 50 zł Typ płatności: Przelew Kontakt: Forum, https://steamcommunity.com/id/SuchyBiceps/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności