Skocz do zawartości

[Odrzucone]odwołanie od perma

 Udostępnij


misiek132

Rekomendowane odpowiedzi

Gracze ciągle się skarżyli że gracz Keves ma wh więc na mapie obama starałem się przypatrzeć danemu graczowi

 

10:13: KeveS w dziwny sposób nagle zmienia kierunek przy czym wiedział że Koranek patrzy się w inną stronę

13:50: KeveS: "Disco jets disco jest" z kąd mógł wiedzieć że tam jestem rozumiem przepuszczenia ale nie wydaje się to dziwne? 15:12: co to było gracz strzelając do mnie odrazu zaczął strzelać do 2 osoby której wcześniej nie widział 

16:00: mie wydaję mi się że gracz słtszał kroki z takiej odległości 

 

 

Gracz Keves się dobrze kryje z wh mogę też się oczywiście mylić jeśli nie ma wh to z góry przepraszam :3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było cie szłychać za gierem

i ja widzaałem niekturych jak uciekajom teleportem albo idom sikreta

i słyszałem ich bo biegali wienc no i nie mam wh poco miał bym miec jak miałem tam svipa i mam 3tys h w cs i duzo razy grałem na obamie i niektórych było widać napsykład tam za celami widzałem typa i posłem strzelaćdo innego a potem wrucilem i jak go zaówazyłem to zaczołem strzelać 1 rraz ogarnołem mape jako sam wtedy 

  • Haha! 1

Poczekaj na decyzję ACT. SPAM

Przez SK4N3R,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko 2 razy, jestem tego samego zdania co @ mondej. Grasz na wh, niby kryjesz się ale wiesz skąd zaraz kto wyjdzie i unikasz osób, które w ciebie celują(chociaż nawet o tym nie powinieneś wiedzieć) poprzez chowanie się za osłony. To prawda, że niektóre z tych akcji dało się racjonalnie wytłumaczyć np. widziałeś kątem oka, słyszałeś kroki , ale większość z nich była zbyt oczywista i było widać, że wiesz o wiele więcej niż powinieneś. Momentami nawet patrzyłeś prosto przez ścianę. Najlepsze są i tak sytuacje "stresowe" w których atakuje cię kilka osób z kilku stron a ty nie wiesz co zrobić i dzięki nim się zdradzasz. 

Brak ub

@ Moderator

@ Początkujący Moderator 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności