Skocz do zawartości

[Przyjęta]skarga

 Udostępnij


Supremenie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze)   https://steamcommunity.com/profiles/76561198398710507/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198883921323

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) pawelu
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana)  on uwzioł sie na mnie gdy mówie tylko słowo on odrazu mi mówi mikro po mutacji a jak ktos  inny to może sobie gadac    i dał mi też bana za wejscie na tekstury a jak by ktoś inny to zrobił to by go zabił a nie odrazu ban  
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)  deathrun v1  minecraft run 18
Dowody: (Screeny, demo, poproszenie O@ o logi serwera, GOTV)  na demku bedzie  godzina około 22:50  { wcześniej jeszcze dostałem muta na 60 min}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja dałem ci tego bana tylko inny admin który był na serwerze
a tak BTW to znowu 
§9. Skarg nie można składać za drobne błędy i przewinienia, które w Taryfikatorze Banów są krótsze niż 1 godzina.
 

Edytowane przez pawelu
  • Lubię to! 1

4. Admin nie ma prawa faworyzować Graczy.

Tutaj już chodzi bardziej o kwestię ewentualnej faworyzacji jeśli takowa miała miejsce nawet w minimalnym stopniu, dlatego skarga zostanie otwarta i przeanalizowana. 

Przez RuteK,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)Przyjrzałem  się demku by rozpatrzeć tą skargę.

(jedna mapa wcześniej)

 19:30 - 20:00 Zostałeś upomnięty gdy powiedziałeś jedno słowo gdy osoby bez mutacji też rozmawiały to fakt.

 20:01  - 22:21 Nic Ciekawego

 (mapa która jest napisana na skardze)

 17:10 - 17:38  Zaczołeś wchodzić na tekstury mapy i  w pewnym momencie spadłeś pod mapę.

 17:57 BAN ode mnie nie od pawela z złym powodem na 30minut.

jeszcze dodam tylko,że nie dostałeś muta oda pawela wcześniej na godzinę tylko na 30 minut. (i jeszcze dodam,że dął bym każdemu bana za to samo)

 

Zapomniałem do pisać do pierwszego zdania,że upomniałem inną osobę i ona zrozumiała,lecz ty nie.

Edytowane przez Dixit1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności