Skocz do zawartości

NWayne

Użytkownik

Reputacja

11 Na dobrej drodze

O NWayne

 • Urodziny 12.12.2000

Ostatnie wizyty

 1. NWayne

  [Odrzucona]Fajna giera

  Ja się pragnę odwołać, uważam, że mam prawo tak zrobić. Nigdzie nie ma zdefiniowanej liczby. Dałem strusiowi ostrzeżenie i później poszedłem do specta i odpisywac na skarge. Więc @Anonim powinnien zareagować bo grał i gadał z nim aktywnie.
 2. NWayne

  [Odrzucona]Fajna giera

  Prawda, kolega dostał gag'a i to dokładnie w rundzie 10, użył przekleństwa na chat'cie i było ostrzeżenie na sm_msay, można sprawdzić w logach. Pozdrawiam.
 3. NWayne

  [Przyjęta]Na admina jb.

  "Hi Hitler" nic nie znaczy, a jeśli już to "Heil Hitle", a on to źle wypowiada xd ?
 4. NWayne

  [Odrzucona]Skarga na adminka

  W regulaminie nie ma podpunktu, ktory mowi o czymś takim jak ostrzeżenie, więc coś czego nie ma zdefiniowanego w regulaninie nie może podlegać rozpatrzeniu. Po za tym skarga odnosi sie do godziny 18 45 wtedy trwala jeszcze popszednia mapa. Abusus non tollit usum W sensie jest to wykaz mojego "dobrego serca".
 5. NWayne

  [Odrzucona]Skarga na adminka

  Możesz kwestionować moje umiejętności, ale jak może wiesz jestem w trakcie pisania własnego jailbreaka i już na tym poziomie jest bardziej rozwinięty od MYJB. Więc trzymaj się cieplutko
 6. NWayne

  [Odrzucona]Skarga na adminka

  Zapraszam do obejrzenia demka, zwyzywales kolejna osobe na voice chatcie, mute słuszny. Dodam, że 15 minut wcześniej skończyła ci się poprzednia kara, więc mute słuszny i adekwatny do przewinienna, do tego się darłeś i nadużywałeś! I teraz na kolejnej mapie cytuje "*DEAD* ★|SVIP|★ [SHREK] Strusiuuu : chuj ci na leb" i dodam, że kolega 10 sekund temu dostal kolejnego gag Więc życze takiej samej przyjemności. nie poradze, ze komenda /mute i /gag czasmi sie nie wywoluje, blad zglosilem ?, i do tego raz zle nick wpisalem
 7. Nick: NWayne Wiek: 18 (12.12.2000) Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem) Doświadczenie w adminowaniu: Ogólnie pierwszego Admina dostałem w wieku 12 lat na sewerze w Counter Strike 1.6, admina miałem bardzo wiele razy na różnych serwerach, nie tylko w counter strike. Posiadałem na tej sieci już range administratora trzykrotnie, nigdy nie było na mnie skarg, jedyny pierwszy mute dostałem 2 dni temu i uważam, że zostalem wtedy niesłusznie osądzony). Wszystko można sprawdzić na starym forum. Prowadziłem również swoją własną sieć na jednej było 150 użytkowników, na drugiej 250, (Dalej posiadam baze danych ;p). O sobie powiem, że mieszkam w Warszawie, jestem uczniem technikum informatycznego, przez pewien czas mieszkalem w Austrii w Wiedniu, w wolnym czasie programuje głównie w Javie, moje pluginy lataja po internetach z minecrafta ? . Od czasu do czasu piszę pluginy pod sourcemod'a i w lua, obecnie tworze swojego wlasnego jailbreaka i w międzyczasie pogrywam sobie dalej tutaj i chciałbym pomóc. Jak długo gram w CS:GO?: Od 4 lat, w cs 1.6 od 10, i w source od 6. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 14-22 Link GT: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30050/top_players/?query=NWayne Znajomość SM: 10/10 - > Potwierdzić może fakt, że zdarza mi się udzielać i wrzucać posty na forum, dobrze znane tutaj przez niektórych Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Nwayne Mikrofon: (Tak/Nie) Tak Kontakt: PW/ STEAM/ GG Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Oczywiście
 8. NWayne

  [Rozwiązane] Skarga Pieseł

  Czyli konkluzja faworyzuje kolege ;d
 9. NWayne

  [Rozwiązane] Skarga Pieseł

  Link do demka: Klik 1:50 Mówi, że już wcześniej dawał ostrzeżenie i nie gaguje/mutuje kolegi! 7:20 Kolega powinnien odrazu dostać mute i później zaczyna nadużywac = brak reakcji około 8 minuty 9.40 - Akcja Taryfikator 10.18 obraza na chacie - brak reakcji 12.28 - Prawdopodobnie źle wydane polecenia 13.20-14.40 I mute bez ostrzeżeń 14.45 - Wychodzę Później próbuje się już tylko usprawiedliwić i się dowartościować. Konkluzja, moim zdaniem jeste taka, że kolega faworyzował swojego przyjaciela @Studziak 'a, kiedy to on non-stop nadużywał mikrofonu, nie będąc wardenem i nie reagował na obrazy jakie przez cala mape padały. Nie mutował innych za brak mutacji, naduzywanie mikrofonu lub obrażanie innych. Na początku przyznaję, że swojego kolege już wczesniej ostrzegal x razy i nie dal mu w koncu bana, cala mape naduzywal rowniez mikrofonu. Padaly rozne niepoprawne słowa. Ponad to uważam, że jako jedyny starałem się wykonać polecenia właściwie, można się spierać, ale nie to jest tematem skargi. Do tego jestem w stanie przyznać, że może zbyt emocjonalnie zacząłem się zachowywać, ale na pewno nie krzyczałem i się nie darłem jak kolega wyżej wymieniony. Jestem w stanie za to przeprosić i się przyznać, ale nie zmienia to faktu, że faworyzuje on swoich kolegów, jest to zachowanie mocno infantylne. Teraz na koniec pytanie z jakiego powodu niektórzy dostaję kilkakrotnie ostrzeżenia, inni bezkonsekewncji obrażają, a ja dostaję od razu mute bez, żadnego ostrzeżenia. Nie jest to zachowanie w najmniejszym stopniu etyczne i jest to traktowanie osób według własnego uznania, czyli faworyzacja. Odniosłem się tylko do tematu faworyzacji, bo przynajmniej kiedyś był to wystarczający powód do degrada, ale jak będę miał czas jestem w stanie znaleźć więcej i wszystko grubo wyargumentować.
 10. Ogólnie fakt, że ta osoba znalazła się w Administracji, wydaję mi się, ze jest jakimś nie porozumieniem, admin ten: Nie zna komend Faworyzuje Graczy Nie Zna i okłamuję co do teryfikatora Naduzywa mikrofonu Nie zna regulaminu Dostałem muta, podczas wymiany zdań z ct, w związku z tym, że uważałem, że zostałem nie słusznie zabity. Dostałem za to mute, bez ostrzeżeń, kiedy to innego graczal ostrzegal x krotnie i ostatecznie na zadnym mute gagu sie nie skoczylo. Jednego ct bana nadawal +/- 15 minut i ostatecznie inny administrator musiał go zbanować. Jak pojawi się demko, od razu podlinkuje i zaznacze momenty. @Studziak nawet jak mówiłem głośno, to i tak nie zmienia to faktu, że faworyzował, jak powiedziałeś demko zweryfikuje.
×