Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

deleted_account

Użytkownik

Reputacja

14 Na dobrej drodze

O deleted_account

 • Urodziny 05.04.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Nie widziałem reszty czatu ale jeżeli już mówimy o całej sytuacji to proponuje obczaić całą mape i zobaczyć jak poczuwają się dzieci na serwerze gdy nie ma admina i jak nadużywają mikrofon. Mapa: nie znam nazwy Godzina: chyba 16:50
 2. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/kloczekhajtnalajcie/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/xkacpersky1337/ STEAM_1:0:201349302 Nick oskarżonego: kacper Opis sytuacji: obraza patrz screen, ktoś kto mnie popiera lubi od razu do wyjebania według kacpra Serwer: jailbreak Dowody:
 3. Tak jak już pisałem w Od Siebie diametralnie zmienie zachowanie na serwerze. (w sumie to już od kilku dni zmieniam się bo zacząłem za bardzo przeżywać tą gierke i zauważyłem to po sobie).
 4. Nick: (Na jakim grasz na serwerach): Bałagane Wiek: 23 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Chcę wprowadzić ogar na serwerze podczas gdy nie ma innej administracji Doświadczenie w adminowaniu: w 1.6 miałem kilka sieci serwerów + bywałem adminami na paru serwerach Jak długo gram w CS:GO?: od Closed Bety W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: różnie, jak przestawiony jestem na prace Link GT: https://www.gametracker.com/player/[GITY] Bałagane/137.74.7.15:30050/ https://www.gametracker.com/player/[GITY] kłoczek/137.74.7.15:30050/ https://www.gametracker.com/player/[GITY] kloczek/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 6 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197961550979/ Mikrofon: Tak Mutacja głosu: Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak Od siebie: Po otrzymaniu admina maksymalnie zminimalizuje przekleństwa oraz inne wulgarne aspekty co by dawać przykład.
 5. Można dać szanse na tak za wiek i to że nie nadużywa mikrofonu (ogarnięty).
 6. nie, nieogarnięty dzieciak, drze morde na serwerze, często wypowiada się (wręcz wykłóca) w sprawach w których nie ma racji.
 7. nie, dziecko które mentalny 12latek który przeszedł mutacje i prowadzi grupą innych mentalnych 12latków (totalny nieogar).
 8. deleted_account

  [Przyjęta]Skarga jb

  Myślę że nie byłoby wszystkich obraz ale prowadzenie które robią zasługuje na takie coś. Proponuje od razu sprawdzić całe demko i obejrzeć szczególnie runde gdzie pierwsza zabawa którą prowadził kacper jest "szybkie paluszki" słowem do napisania jest ArenaSkilla nie pamiętam dokładnie kto to był ale ktoś z tsa który siedzi z kacprem czyli Drix lub Hobbit wpisują owe słowo w 0,01s (gra na info). Dzieci chcą zawłądnąć nad serwerem <smutna żabka> A no i mapę przed jb_obama_v2 tam możecie usłyszeć najlepsze teksty gracza hobbit
 9. Przyznaje się do zabicia 3 terrorystów po powiedzeniu przez wardena cytuje: A no i dodać chcę że napisałem wtedy oraz po czym
 10. No to że szacunku do tego admina nie będę miał już nigdy za to że dawał mi już kary za nic i on to dobrze wie (chociaż nie pisałem skarg a powinienem). To przekładanie tego dalej jest kompletnie żałosne. > miej życzenie > powiedz je > dostań bana od admina > ten sam admin odpala te życzenie po banie (smutna żaba)
 11. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/kloczek_ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/IGonnaHitYa Nick oskarżonego: w banach mam wpisane Kygo ale był nim IGonnaHitYa Opis sytuacji: Po wygraniu przezemnie życzenia powiedziałem je "chce arms race" po czym wpisałem kill. On mnie zbanował i włączył zabawe. Serwer: Jailbreak CS:GO Dowody: demko z godziny 16:29 mapa jb_lego_jail_2k17b
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności